Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

Kanał YouTube - związany z tematyką grową

wszystko o wszystkim, odpoczynek

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Drakson
-#
Posty: 590
Rejestracja: ndz 31 sty, 2010 22:40

Kanał YouTube - związany z tematyką grową

Post autor: Drakson »

Siemanko ludziska, chciałbym was zaprosić na mój kanał YouTube o tematyce naszego wspólnego hobby, jakim są konsole oraz gry. W głównej mierze kanał poświęcony będzie marce PlayStation, jednakże od czasu do czasu trafią się również materiały poświęcone innym sprzętom oraz grom. Wiem, że w obecnych czasach takich kanałów jest cała masa, ciężko zwrócić na siebie zainteresowanie, zdaje sobie z tego sprawę. Jednakże ja robię to wyłącznie z czystej przyjemności, z pasji dla ludzi którzy również interesują się taką formą rozrywki. Nie zarabiam na tym, ani jednego grosza, gdyż nie to mam na celu, więc nie nawołuje tu nikogo w celu zarobku.

Kanał dopiero się rozwija, na koncie jest już co prawda kilka materiałów, jednakże miło by było gdybym miał po prostu grupkę wiernych widzów. Jak już wspomniałem robię to z czystej pasji, ale nie dla siebie tylko dla was, a świadomość, że mam po prostu dla kogo tworzyć materiały, tylko mnie napędzi :)

Jest to mój pierwszy kanał na YT i pierwsza próba podejmowania się wszelkiego rodzaju tworzenia materiałów video, więc wybaczcie, że miejscami się zatnę, przejęzyczę, nie jestem przyzwyczajony do gadania podczas grania, zawsze skupiałem się na tym, co mam przed ekranem bez konieczności prowadzenia monologu. Proszę więc o wyrozumiałość w kwestii technicznej. Myślę, że z każdym kolejnym materiałem idzie mi coraz lepiej, więc jeszcze się wyrobię. Nie od razu Rzym zbudowano ;)

Dziękuję za wszelkie zainteresowanie oraz wsparcie chociażby w postaci suba, im was więcej, tym więcej motywacji dla mnie, a to przekuje się w kolejne odcinki związane z naszym hobby :)

Zapraszam:
- https://www.youtube.com/channel/UCIByjF ... mRNaQhLvQg

Awatar użytkownika
Birkin_Pl
-#
Posty: 381
Rejestracja: sob 28 sty, 2012 22:08
Lokalizacja: Olsztyn City
Kontakt:

Post autor: Birkin_Pl »

Chętnie rzucę okiem :) Miło ogląda się materiały poświęcone swojemu hobby,
_________________________________
Fan Sony oraz ich konsol, gracz retro. Siedzi tutaj od 2012...

Awatar użytkownika
Drakson
-#
Posty: 590
Rejestracja: ndz 31 sty, 2010 22:40

Post autor: Drakson »

Birkin_Pl, dzięki za zainteresowanie i wsparcie ;) Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Super, że publikujesz własne materiały. Również polecam kanał Draksona ;-)

Awatar użytkownika
Drakson
-#
Posty: 590
Rejestracja: ndz 31 sty, 2010 22:40

Post autor: Drakson »

Dzięki LukasTe za wsparcie :)

Awatar użytkownika
Drakson
-#
Posty: 590
Rejestracja: ndz 31 sty, 2010 22:40

Post autor: Drakson »

Zapraszam na nową serię pt. Weekend Horror. Jest to cykl, w którym w każdą sobotę oraz niedziele, pojawiać się będą gameplay'e o tematyce grozy :)

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Będę zaglądał :) Przykleiłem temat, a jak wymyślisz coś jeszcze co mógłbym zrobić to śmiało pisz ;)

Awatar użytkownika
Drakson
-#
Posty: 590
Rejestracja: ndz 31 sty, 2010 22:40

Post autor: Drakson »

Dzięki LukasTe, doceniam każde wsparcie z twojej strony i bardzo dziękuję za to co robisz :)

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Hej Drakson. Jesteś już długo na forum dlatego od razu przejdę do krytyki.
1. Intro - dramat. Ja wiem, że sample itd, ale ta muzyczka z wiejskich szkolnych dyskotek nie przystoi. Serio, warto zainwestować w coś skleconego specjalnie dla Ciebie przez artystę/amatora niż w sample z neta. :/ Razi to i nijak profesjonalnie nie wygląda. A jeśli chcesz to odezwij się na PW podrzucę ci przykład intro skleconego w tym programie ale wyglądającego o niebo lepiej (było robione w 10 min na potrzeby projektu studenckiego).
2. Zaangażowanie w głosie. Stary, więcej emocji. Toż to twoje hobby i pasja. :) ja wiem, że to początki, ale jak już coś robić to robić to dobrze.

A teraz kilka miłych słów: zawsze kibicuję takim kanałom, tym bardziej robionym przez pasjonatów, a nie ludzi chcących tylko zarobić. Wiem, że ciężko być idealnym od samego początku oraz, że człowiek uczy się na błędach, ale warto się cięzko przyłożyć (co widać po strefiepsx np) bo może się z tego urodzić coś czego jesszcze w polskiej czesci internetu nie ma.

Pozdrawiam i życzę powodzenia w projekcie!
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
Drakson
-#
Posty: 590
Rejestracja: ndz 31 sty, 2010 22:40

Post autor: Drakson »

ExGamer dzięki za dobre słowo ;) krytyka również jest potrzebna. Co do intra, nie będę nic zmieniał, to jest tylko intro, równie dobrze mogłoby nic nie być, ale zawsze jakieś wprowadzenie, przedstawienie chociażby nazwy kanału, lub czego dotyczyć będzie treść filmu, jest lepsze niż jego brak. Druga sprawa, póki co kanał się rozwija, nie musi wszystko na starcie lśnić, więc intro jakie jest takie jest i póki co takie niech pozostanie, od czegoś się zaczyna. Eeej no co Ty gadaaaaasz, nie pierdziel, że dubstep jest lipny :D
Jeśli chodzi i głos, że brak w nim życia, zgadzam się w 100% i nie Ty pierwszy mi to mówisz.
Jak wspomniałem to są początki, ja nie miałem zwyczaju prowadzić monologu podczas grania, zawsze w ciszy i spokoju skupiałem się na tym, co dzieje się na ekranie. Teraz muszę gadać, staram się coś sensownie mówi, a z drugiej strony muszę skupić się na graniu. Zobacz kilka ostatnich materiałów, myślę że tam jest więcej luzu w głosie i słychać, że zaczynam się wczuwać, porównaj sobie z początkowymi materiałami i myślę, że dojdziesz do takiego samego wniosku. Jeszcze będą ze mnie ludzie, jeszcze wyrobię się jak gówno w betoniarce, ale z czasem. Uczę się tak naprawdę tego wszystkiego, bo to jest moja pierwsza próba bycia youtuberem :D Jak to się mówi, nie od razu Rzym zbudowano, cierpliwości, z każdym materiałem będzie tylko lepiej :)
Dzięki raz jeszcze za wytykanie wszelkich błędów, to na nich człowiek najlepiej się uczy, jak i za dobre słowo, a najbardziej dziękuje za wszelkie wsparcie kanału, im was więcej tym większa motywacja dla mnie :) Pozdro

Awatar użytkownika
Drakson
-#
Posty: 590
Rejestracja: ndz 31 sty, 2010 22:40

Post autor: Drakson »

Siemaneczko, z tej strony DraKsoN, witam was serdecznie.
Z okazji 40-ego odcinka na kanale, oraz tego, że dzisiaj jest jakieś po**bane święto "walę tynki", nie mam pojęcia o co chodzi, chyba jakieś święto budowlańca czy coś w tym stylu, nieważne, ogłaszam konkurs. Informacje jak wziąć w nim udział oraz co można wygrać, znajdują się poniższym linku. Zapraszam :)
https://www.facebook.com/Draksson/

Danzig
-#
Posty: 1
Rejestracja: pt 11 wrz, 2020 11:14

Re: Kanał YouTube - związany z tematyką grową

Post autor: Danzig »

Co polecacie z treści anglojęzycznych?
Już jako uczeń interesowałem się automatami. Teraz na https://polski-sloty.com/maneki/ można grać bez wychodzenia z domu, a nawet zdobyć doświadczenie i przeczytać recenzje.

Annika
-#
Posty: 11
Rejestracja: wt 02 mar, 2021 09:22

Re: Kanał YouTube - związany z tematyką grową

Post autor: Annika »

A może na twitchu coś polecicie?

__________________
zobacz tanie ławki do przedpokoju
Ostatnio zmieniony śr 06 lip, 2022 08:10 przez Annika, łącznie zmieniany 2 razy.

ODPOWIEDZ