Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

O recenzjach - rozmowy redaktorów

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Pierce
-#
Posty: 655
Rejestracja: wt 11 lis, 2008 09:04
Lokalizacja: białystok

Post autor: Pierce »

Perły swego gatunku - "nazwa gatunku" - co o tym myślicie? Właśnie wpadło mi do głowy i pospiesznie zalogowałem się na forum, by nie spalić.

@up i żebyś czytelników od nobów i zer nie wyzywał 8-)
Obrazek

Awatar użytkownika
Gicha7
-#
Posty: 349
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 12:11
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Post autor: Gicha7 »

Hmmm dobre. Tylko tak się zastanawiam czy równie dobre nie byłoby bez słowa `swego`
Po prostu np. Perły gatunku - RPG.
Noi czekamy z niecierpliwością Blaevy na Twój tekst w nowym stylu, ciekawe co tam wymyśliłeś :P

Awatar użytkownika
Pierce
-#
Posty: 655
Rejestracja: wt 11 lis, 2008 09:04
Lokalizacja: białystok

Post autor: Pierce »

Masz rację Gicha, perły gatunku lepiej brzmi. Myślę, że jeszcze dziś dodam ten wpis. Obok gry wkleję miniaturkę covera, pod tekstem podam kto jest jego autorem... zresztą zobaczycie, a jak coś to zawsze można edytować.
Obrazek

Awatar użytkownika
Blaevy
-#
Posty: 439
Rejestracja: pt 13 mar, 2009 14:42
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Blaevy »

No cóż zgadzam się
A co do mojego tekstu to jest on dosyć krótki i służy jako eksperyment
Mam nadzieję że dzisiaj opublikuje prace
Obrazek

Awatar użytkownika
Pierce
-#
Posty: 655
Rejestracja: wt 11 lis, 2008 09:04
Lokalizacja: białystok

Post autor: Pierce »

Gotowe, pierwszy wpis z serii zamieszczony. Nie ukrywam, iż całkiem nieźle to wygląda gratuluję panowie-redaktorzy. Można juz zastanawiać się nad kolejnym gatunkiem, co proponujecie?
Obrazek

Awatar użytkownika
Blaevy
-#
Posty: 439
Rejestracja: pt 13 mar, 2009 14:42
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Blaevy »

Wizualnie bardzo dobrze to wygląda. Świetny pomysl Pierce

Na następny gatunek proponuje platformówki
Obrazek

Awatar użytkownika
Gicha7
-#
Posty: 349
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 12:11
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Post autor: Gicha7 »

Wyszło nawet lepiej niż się spodziewałem. Wygląd, pomysł i realizacja - wszystko na najwyższym poziomie :)
A następny gatunek ? Tak, myślę, że mogą to być platformówki.

Awatar użytkownika
Pierce
-#
Posty: 655
Rejestracja: wt 11 lis, 2008 09:04
Lokalizacja: białystok

Post autor: Pierce »

Zatem podajcie Wasze typy. Imo ciężko będzie ustalić jedynie 3 gry z tak bogatego gatunku, który na psx miał swój czas świetności.

Spyro i Crash to mocni kandydaci. Pozostają jeszcze m.in. : Klonoa, Pandemonium, Croc, Gex, Ape Escape, Rayman, Tail Concerto i inne. W mojej opinii niedocenione Tail Concerto zasługuje na wyróżnienie, ale przy tak silnych rywalach podanie tej gry wyglądałoby sztucznie. :/
Obrazek

Awatar użytkownika
Blaevy
-#
Posty: 439
Rejestracja: pt 13 mar, 2009 14:42
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Blaevy »

Mocni rywale, naprawdę silna ekipa

Croc jest bardzo fajny, dużo dzieciństwa na to poszło, miła gierka, naprawdę, ale chyba nie ma szans w starciu z Ape Escape, Crashem i Spyro...

No cóż...naprawdę nie wiem myślę że optymalnie by było

Ape Escape, Crash i Spyro, ale ten biedny Croc...
Obrazek

Awatar użytkownika
Gicha7
-#
Posty: 349
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 12:11
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Post autor: Gicha7 »

Moi pretendenci do tytułu to:
Spyro, Crash, Gex, MediEvil, Pandemonium!, Wild 9, Klonoa, Rayman i Ape Escape. Poziom zdecydowanie bardzo wysoki, chociaż geniusz i tak jest tylko 1. No..może dwa.

Awatar użytkownika
Blaevy
-#
Posty: 439
Rejestracja: pt 13 mar, 2009 14:42
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Blaevy »

A MediEvil to nie przypadkiem przygodówka ?

W mojej opinii zostają tacy kandydaci

Crash, Spyro, Ape Escape, Croc, Gex, Klonoa, Rayman 2
Obrazek

Awatar użytkownika
Pierce
-#
Posty: 655
Rejestracja: wt 11 lis, 2008 09:04
Lokalizacja: białystok

Post autor: Pierce »

Nie wspomnieć o Crashu czy Spyro to tak, jakby ominąć Tekkena w naszej ostatniej pracy. Zauważcie że niemal jednomyślnie wypisaliśmy te gry na początku wymienianych tytułów. Jest jeszcze masa gier na podstawie bajek disneya np. całkiem niezły Tarzan. Ciężko je ominąć, ale nie mamy wyboru.

Wg mnie:
Ape Escape, Crash i Spyro
również jest zestawieniem optymalnym, co Ty na to Gicha?
Obrazek

Awatar użytkownika
Gicha7
-#
Posty: 349
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 12:11
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Post autor: Gicha7 »

Więc dla mnie z różnych powodów takie zestawienie wygląda tak:
Crash, Spyro, Pandemonium! 2 :P

Ten trzeci tytuł jest najcięższy do wybrania, ponieważ jest tylko jedno wolne miejsce, gdyż tak jak mówicie, grzechem byłoby pominąć dwa pierwsze. Ostatecznie wyladowało na tym miejscu Pandemonium! 2, bo dalej uważam, że to dość nie doceniona gra. A ja bardzo ją lubie, głównie z sentymentu z dzieciństwa.
Co do Disney.. faktycznie Tarzan był bardzo dobry, przeszedłem go nawet kilka razy, kiedyś bardzo mi się podobał. Pamiętam, że grałem też w Adventures of Mickey Mouse czy jakoś tak to się nazywało.
Tak czy inaczej zestawienie jest jakie jest :)

Awatar użytkownika
Blaevy
-#
Posty: 439
Rejestracja: pt 13 mar, 2009 14:42
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Blaevy »

Trzeba będzie coś wybrać

Na następną recenzje przygotowałem coś specjalnego. Mianowicie postanowiłem całą recenzję napisać wierszem :roll: Nie będzie ona długa. Dosyć chaotyczna i nie uporządkowana, bo właśnie o takie coś mi chodziło
Obrazek

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Widzę, że aktualnie jestem tylko przeszkodą w Waszym rozwoju na forum.. dlatego czekam na konkretne propozycje, a nawet decyzje dotyczące tej działalności. Czy chcecie zmieniać rangi, a może coś dodatkowo. Co planujecie dalej, jaki zakres działań sobie wyznaczacie i w jaki sposób mogę się przydać. Oczywiście wraz z zmianami które naprawdę nadejdą i to co robicie nie zostanie pominięte. Jednak nadal chce się zorientować co, jak itd.

ODPOWIEDZ