sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk, Copart IAA Api, Auction History

Karta Pamięci - Sony 8mb vs Chińczyk 64mb

rozmowy o sprzęcie i peryferiach do konsoli

Moderator: Moderatorzy

tomx1989
-#
Posty: 419
Rejestracja: pt 04 mar, 2011 22:51

Post autor: tomx1989 »

Quake96, pewnie występują takie problem z kartami no name, a ty pewnie używałeś king memory, a to już raczej klasa wyżej :-)
Sega Mega Drive VA4
SNES
PSX SCPH-1002
PSX SCPH-7502
PS2 SCPH-70004
PS2 SCPH-50004, NA 80GB HDD
PSP 3003
PS TV
Gamecube
Wii 1TB
Xbox v1.0 300GB
Xbox 360 S 250GB
PS4 CUH-1216 500GB

xzer0

Post autor: xzer0 »

Te karty produkują na jedno kopyto. Napisane może być wszystko na nich. Nie ważne czy king memory, warez itp. to wszystko jest noname.

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

xzer0, Oj nie wszystko. Faktycznie "King Memory" raczej nie ma znaczenia. Ale taki np. Warez, to największa koopa wśród podróbek. Nie polecam padów ani memorek WAREZ.
SCEE™

Awatar użytkownika
michael69
-#
Posty: 1811
Rejestracja: czw 15 maja, 2008 08:47
Kontakt:

Post autor: michael69 »

Sony to Sony, do tej pory bazowałem na dwóch kartach 8MB oczywiście Sony ;)
oczywiście mogą się popsuć lub być felerne to tylko sprzęt ale moje dwie od kilku lat działają bez zarzutu....
2 miesiące temu postanowiłem pograć w Battlefield 2: Modern Combat, lecz do tej gry jest potrzebna 64MB więc nie zastanawiając się zakupiłem sonkę, oczywiście troszkę poszperałem w alledrogo i znalazłem gościa....

...dla tych którzy jednak się obawiają podróbek bardzo często na allegro ten sprzedawca wystawia w przyzwoitej cenie no i przede wszystkim koszt wysyłki też jest przyzwoity razem 34zł:

Oryginalne Karty PS2 WYPRZEDAŻ Karta PS2 64MB

ja kupiłem u niego kartę w listopadzie, a jak widać ta aukcja zakończyła się dwa dni temu... wystarczy poczekać bo w listopadzie wystawiał ich 100szt. sprzedał 12. teraz 8
Ciągle zapominamy, że człowiek nieustannie musi korzystać z pomocy innych ludzi.
Dlatego poniżamy się, wyśmiewając potrzebujących pomocy.

SQNISGOOD
-#
Posty: 20
Rejestracja: ndz 31 lip, 2011 22:40
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: SQNISGOOD »

Z tego co mi wiadomo Sony robi/robiło do Ps2 tylko i wyłącznie 8mb. Więc ta 64 jest dla mnie nie pewna ale oczywiście moge się mylić :) jestem tylko człowiekiem.

Sam używam 2 memorek 8Mb na jednej save od gierek a na drugiej backupy (ważnych dla mnie gierek)żeby w razie co nie zgineło.

Edit/ Na oficjalnej stronie sony dotyczącej Ps2 nie ma słowa o karcie 64mb od sony

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

michael69, Taki mądry, a taki łatwowierny :P

SONY robiło tylko memorki 8MB, więc ta 64MB to 100% podróba :)
SCEE™

Awatar użytkownika
michael69
-#
Posty: 1811
Rejestracja: czw 15 maja, 2008 08:47
Kontakt:

Post autor: michael69 »

a rzeczywiście, sorry za wprowadzenie w błąd teraz widzę że to made in china - w sumie nie zastanawiałem się nad tym - potrzeba chwili do gry Battlefield 2: Modern Combat, pewnie gdyby można ją było zapisać na 8mb nigdy bym nie zakupił 64mb.

jednak muszę przyznać że z tego źródła to dobre karty, bynajmniej ta moja bo savy "mieszkają" już 1,5 miecha i wszystko jest ok.

to trochę dziwne że gra na playstation2 wychodzi z wymogiem zapisu na karcie 64MB a takowej karty SONY nie firmuje......
Ciągle zapominamy, że człowiek nieustannie musi korzystać z pomocy innych ludzi.
Dlatego poniżamy się, wyśmiewając potrzebujących pomocy.

SQNISGOOD
-#
Posty: 20
Rejestracja: ndz 31 lip, 2011 22:40
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: SQNISGOOD »

Dziwne właśnie to jest a czy jesteś pewny że tak jest naprawdę ?? czy może nie miałeś miejsca na karcie 8mb czy coś w ten temat bo pierwszy raz o czymś takim słyszę ale jak już mówilem jestem tylko człowiekiem.

Awatar użytkownika
michael69
-#
Posty: 1811
Rejestracja: czw 15 maja, 2008 08:47
Kontakt:

Post autor: michael69 »

SQNISGOOD,
tz. konkretnie Battlefield 2: Modern Combat wykorzystuje kartę 32MB podobnie jak:
Godzilla: Unleashed - choć tej gry sam nie sprawdzałem... no i:
Midnight Club 3: DUB Edition Remix - polecam :)

ps.
nie musisz powtarzać że jesteś człowiekiem... i możesz np. się pomylić lub czegoś nie wiedzieć ;) tak jak każdy z nas, nie wszystko wie... no może z małym wyjątkiem ;)

pozdrawiam :)
Ciągle zapominamy, że człowiek nieustannie musi korzystać z pomocy innych ludzi.
Dlatego poniżamy się, wyśmiewając potrzebujących pomocy.

SQNISGOOD
-#
Posty: 20
Rejestracja: ndz 31 lip, 2011 22:40
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: SQNISGOOD »

Ostro to rzeczywiście dziwna sprawa pewnie sony ma to gdzieś i daje zarobić innym :)

Lubie to powtarzać bo jestem tylko człowiekiem i nie jestem w stanie zapamiętać ile razy to powtórzyłem :)

P.s nie znalazlem na forum tematu do powitań. Może źle szukałem jest gdzieś takowy ??

Awatar użytkownika
michael69
-#
Posty: 1811
Rejestracja: czw 15 maja, 2008 08:47
Kontakt:

Post autor: michael69 »

:) nie mamy tu takiego tematu, jest banalny ;) no.... wiesz... cześć jestem.... witaj itp.
za to mamy o wiele ciekawszy temat w którym można coś więcej skrobnąć i się przedstawić.... niż samo cześć ;)

Jak tu trafiłeś?
Ciągle zapominamy, że człowiek nieustannie musi korzystać z pomocy innych ludzi.
Dlatego poniżamy się, wyśmiewając potrzebujących pomocy.

SQNISGOOD
-#
Posty: 20
Rejestracja: ndz 31 lip, 2011 22:40
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: SQNISGOOD »

A o proszę :) hehehe może i banalny ale jaki użyteczny :)

dobra nie róbmy offa :)

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

michael69, Modern Combat wcale nie wymaga karty 32MB... Zresztą żadna gra na PS2 nie wymaga karty większej niż 8MB, bo SONY nie daloby zarobić chińczykom :)

Tu masz dowód, że Modern Combat 2 wykorzystuje tylko 194kb miejsca i wymaga do tego karty 8MB (Jak każda gra)

Obrazek


Tak więc albo z twoją kartą 8MB jest coś nie tak, albo najzwyczajniej nie miałeś miejsca :P
SCEE™

Awatar użytkownika
michael69
-#
Posty: 1811
Rejestracja: czw 15 maja, 2008 08:47
Kontakt:

Post autor: michael69 »

geniusz - aż słów mi brak.......

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=5138
Ciągle zapominamy, że człowiek nieustannie musi korzystać z pomocy innych ludzi.
Dlatego poniżamy się, wyśmiewając potrzebujących pomocy.

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Wierz w to co piszą Gry-Online to daleko zajdziesz :P

Przecież to oczywiste że karta 8mb wystarczy :D
SCEE™

ODPOWIEDZ