Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk

Malowanie Szaraczka

tutaj możecie szukać wszelkiego rodzaju pomocy której nie znajdziecie w innych działach

Moderator: Moderatorzy

emet96
-#
Posty: 11
Rejestracja: ndz 11 kwie, 2010 12:25

Malowanie Szaraczka

Post autor: emet96 »

Witam! Dzisiaj wpadł mi pomysł żeby pomalować szaraczka Model-9002 na czarny mat (coś jak net yaroze) i czy ktoś mógłby mi dać linka do jakiegoś tutoriala jak to zrobić.
Tylko proszę nie pisać "poszukaj w google" czy "google nie gryzie".

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Myśle że możesz kupić z 10 czarnych flamastrów i heja :)
Nigdy nie spotkałem się z malowaniem jakiejkolwiek konsoli, ale tak jak mówiłem - flamaster
albo możesz farbami spróbować (tylko jakie farby? plakatówki odpadają!)
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

A tu był taki temacik i pisałem jakich narzedzi użyć http://swiatpsx.pl/viewtopic.php?t=1059
Widziałem ładnie zrobionego szaraka na czarno z niebieskim podświetleniem ale teraz nie mogę znaleźć fotek.. kombinujcie :)

emet96
-#
Posty: 11
Rejestracja: ndz 11 kwie, 2010 12:25

Post autor: emet96 »

Sorki pewnie przeglądając forum przeoczyłem ten temat :mrgreen:

(offtop)
LukasTe mam jeszcze taki jeden problemik otóż dzisiaj rozbierałem dualshocka od PS2
i po złożeniu przestał działać.A chciałbym go zrobić po najmniejszej lini oporu gdyż w tym miesiącu jestem spłukany. A grać trzeba :-)

Awatar użytkownika
michael69
-#
Posty: 1811
Rejestracja: czw 15 maja, 2008 08:47
Kontakt:

Post autor: michael69 »

miernik i po kolei sprawdzać "przepływy", eh nie wiem czy to będzie tak "po najmniejszej lini oporu" jeśli przypadkowo przerwałeś "przejście" na foli to "po ptakach"
Ciągle zapominamy, że człowiek nieustannie musi korzystać z pomocy innych ludzi.
Dlatego poniżamy się, wyśmiewając potrzebujących pomocy.

emet96
-#
Posty: 11
Rejestracja: ndz 11 kwie, 2010 12:25

Post autor: emet96 »

Sorki ale jeszcze nie napisałem wszystkiego. Jak wchodzę do biosu konsolki to jakby był cały czas trzymany X bo odrzu wchodzi do memory card i wychodzi sprawdzałem na SCPH-102 i SCPH9002 i jest to samo.

Awatar użytkownika
michael69
-#
Posty: 1811
Rejestracja: czw 15 maja, 2008 08:47
Kontakt:

Post autor: michael69 »

prawdopodobnie jest "zwarka", gdzieś musiałeś przycisnąć kabelki, przy skręcaniu pada aż do przecięcia izolacji, lub jest coś z weglikiem na "X", to nie darady tak na "odległość" po prostu musisz wszystkie możliwości sprawdzić, a nikt Ci tu nie napisze coś w stylu:
"dwa centymetry od prawej gałki jest uszkodzone to i to..."
Ciągle zapominamy, że człowiek nieustannie musi korzystać z pomocy innych ludzi.
Dlatego poniżamy się, wyśmiewając potrzebujących pomocy.

emet96
-#
Posty: 11
Rejestracja: ndz 11 kwie, 2010 12:25

Post autor: emet96 »

Dzisiaj pożycze od kumpla miernik i posprawdzam. i go rozbiore na części pierwsze.Dzięki za pomoc :-D

Awatar użytkownika
Witold
-#
Posty: 523
Rejestracja: czw 25 lut, 2010 17:40

Post autor: Witold »

Niedokręciłeś pada do końca albo taśma nie styka :P Też to miałem

emet96
-#
Posty: 11
Rejestracja: ndz 11 kwie, 2010 12:25

Post autor: emet96 »

Dzisiaj próbowałem na rozebranym przyciskać taśme i d-pad nie działa ale x i analog działa na 100%.koło 21 będzie u mnie kumpel z dualshockiem to porównamy czy czegoś tam brakuje.

[ Dodano: Sro 18 Sie, 2010 11:33 ]
U mnie na taśmie niema takiej gąbki czy czegoś takiego.pozatym wyczyściłem pod folią i styki i r1 nie działa tak wszystko działa.

Awatar użytkownika
Witold
-#
Posty: 523
Rejestracja: czw 25 lut, 2010 17:40

Post autor: Witold »

Musi byc ta gąbka, inaczej nici z grania. A tą folie to chyba przerwałeś

camaro
-#
Posty: 2
Rejestracja: wt 09 lis, 2010 16:40

Post autor: camaro »

witam,jako ze temat stary niech nikt na mnie nie krzyczy sie zapoznaje z forum,a przyznam jest z czym.niewiem czy kolega zaczynający ten temat szaraczka pomalował,ale ja bym go rozebrał obudowe przetarł na mokro wodnym paierkiem drobniutkim 1200 np i pyknoł normalnie ze spraya czarny mat,wiele rzeczy tak robiłem i sie trzyma,flamaster to nie to samo

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

camaro, na tym forum nikt za odkopywanie tematu nie będzie na ciebie krzyczał. :D

@m69 sory za offtop
hasło do moich uploadów: 1234

nintendog
-#
Posty: 17
Rejestracja: ndz 28 lis, 2010 08:32

Post autor: nintendog »

camaro pisze:witam,jako ze temat stary niech nikt na mnie nie krzyczy sie zapoznaje z forum,a przyznam jest z czym.niewiem czy kolega zaczynający ten temat szaraczka pomalował,ale ja bym go rozebrał obudowe przetarł na mokro wodnym paierkiem drobniutkim 1200 np i pyknoł normalnie ze spraya czarny mat,wiele rzeczy tak robiłem i sie trzyma,flamaster to nie to samo
Przecieranie papierem moim zdaniem jest zbędne. PSX nie ma żadnego lakieru na sobie, więc nie ma sensu tego robić. Ja kiedyś swojego PSXa pomalowałem lakierem samochodowym w sprayu na srebrny kolor i bardzo fajnie wyszedł, więc polecam ten sposób :)

ODPOWIEDZ