sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk, Copart IAA Api, Auction History

Ranking płyt CD

PSX od strony technicznej, pomoc

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Ranking płyt CD

Post autor: Zohan »

Pomyślałem, aby wprowadzić ranking płyt CD, takich, na których regularnie nagrywacie płyty i macie pozytywne zdanie, oraz tych, na których gry nie działają poprawnie.
Wpisujemy firmę płyty (Verbatim itp) oraz ocenę w skali 1-10.
Po jakimś czasie zliczy się punkty danych firm, oraz otworzy nowy temat, w którym pokażemy średnią głosów dla danego producenta płyt
Zacznę:
Verbatim: 10
Platinum: 9
maxell: 9 (ostatnio nagrywam tylko na płyty maxella i żadna mnie nie zawiodła, ale nie działają tak świetnie jak np. na Verbach - do kupienia w Lidlu ;) )
TDK: 7
mint: 6
emtec: 5
Enso: 5
SONY: 4
extreme: 4
HIT: 2
SHIVAKI: 1 (największe gó**o na jakie nagrywałem -.-)

Ten temat ma na celu nakierowanie na dobre marki płyt, ileż to razy widzimy jakieś płyty typu "Tesco", myślisz sobie "jakaś badziewna", a skąd wiesz? Próbowałeś? To samo miałem z płytami maxella

Gdyby coś mi sie przypomniało to dopiszę
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
KoYoT
-#
Posty: 154
Rejestracja: pn 30 sie, 2010 15:12
Lokalizacja: Żary
Kontakt:

Post autor: KoYoT »

No to ja dorzucę swoje kandydatury:

KODAK - 10/10 ( dobrej jakości płyty, długi czas wytrzymałości danych na nośniku ),
HP - 10/10 ( działa bez zarzutu i błędów, jedyna wada to taka, że sam możesz spowodować złe nagranie danych na krążku :mrgreen: , a tak to jest ok).

Co do opinii o SHIVAKI, to masz całkowitą rację Zohan. Płyty do bani, co nagrasz nie odpalisz. Ale to tak na marginesie.
Posty: 123
Kasa: 321 $

LOL :D

PSX SCPH-7502
PSX SCPH-5502/9002

PS2 SCPH-39001
PS2 SCPH-70002

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Moim Faworytem. Verbatim Crystal AZO. Wg mnie najlepszew płytki jakie można dostać do gier z PSXa.
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Dawajcie więcej przykładów, no chyba, że nagrywacie tylko na 2 rodzaje płyt...

a tak na marginesie
http://swiatpsx.pl/viewtopic.php?t=4375
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

No to dodam OMEGA. Szjas. Płyty po 50gr. Nadają się jedynie do kosza. :D
Zohan, nie piracę na PS2 :D
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
kapcior7
-#
Posty: 388
Rejestracja: pn 09 lut, 2009 07:02
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Post autor: kapcior7 »

oczywiście
verbatimy 10/10
hit 9/10
extreme 8/10
Omega 8/10
emtec 8/10
vakoss 5/10
alpha 0/10 (nawet psx nie odpalił...)

ODPOWIEDZ