Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk, Copart IAA Api, Auction History

Laser pytanie

PSX od strony technicznej, pomoc

Moderator: Moderatorzy

SQNISGOOD
-#
Posty: 20
Rejestracja: ndz 31 lip, 2011 22:40
Lokalizacja: Olsztyn

Laser pytanie

Post autor: SQNISGOOD »

Na poczatek się przywitam

WITAM :)

Mam pytanie odnośnie lasera czy istnieje mozliwośc przelożenia lasera z innego urzadzenia do Psxa czy musi byc to wyłacznie laser od Psxa??

I jaki laser na allegro najlepiej kupić czy nie ma to różnicy.

pozdrawiam Krzysztof

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

A więc witaj :)

Co do lasera, możesz użyć tylko lasera od PSX oraz PSone. Inne nie będą pasować ;)

Podaj model twojej konsoli, bo lasery do PSX i PSone miały różne długośći taśm od danych.
SCEE™

SQNISGOOD
-#
Posty: 20
Rejestracja: ndz 31 lip, 2011 22:40
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: SQNISGOOD »

Hmmm ale warto było spytać.

SCPH-7502 podejrzewam że oto chodzi z modelem pod spodem na naklejce to jest napisane przy model no.

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

czyli masz laser z krótką taśmą, ale nie tą najkrótszą. Możesz kupywać każdy laser do PSX, poza modelem SCPH-1002 i PSone. W sumie to laser od PSone i modelu SCPH-1002 też możesz kupić, ale musiałbyś od razu dokupić taśmę przedłużającą.

Btw. jak już zdecydujesz się na zakup, i znajdziesz jakiś laser, to napisz tutaj i daj linka do aukcji z laserem, to powiem Ci czy będzie od razu pasował.
SCEE™

SQNISGOOD
-#
Posty: 20
Rejestracja: ndz 31 lip, 2011 22:40
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: SQNISGOOD »

Heh znalazlem jeden :)

http://allegro.pl/nowy-laser-do-konsoli ... 92167.html

Ale strasznie drogi ;/ chyba lepiej bedzie kupić konsolke drugą.

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

To jedyna aukcja ze sprawnymi laserami z allegro :P

Zrób tak jak ja zrobiłem. Zaryzykuj. Ja kupiłem konsolkę w stanie nieznanym za 1zł + 15zł przesyłka, i laser śmiga jak nówka :P

Ty celuj w każdego PSX'a oprócz 1002, bo tam są za krótkie tasiemki lasera.
Jeśli model nie będzie podany, to SCPH-1002 (czyli tego których masz unikać) łatwo poznać bo jako jedyny posiada wyjście na kabel chinch, czyli te 3 okrągłe gniazdka.
Jeśli jakiś PSX którego będziesz chciał kupić będzie miał identyczne wyjścia z tyłu co ten z obrazka niżej, to jest to na pewno 1002.

Tak wygląda SCPH-1002

Obrazek
SCEE™

SQNISGOOD
-#
Posty: 20
Rejestracja: ndz 31 lip, 2011 22:40
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: SQNISGOOD »

Ok dzieki wielkie. Zrobie tak jak powiedzialeś wyjdzie taniej a ryzykowac to ja lubie.

Dzieki jeszcze raz jakis plusik piwo czy coś się należy :)

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Spoko ;) W razie problemów - pisz... :D
SCEE™

SQNISGOOD
-#
Posty: 20
Rejestracja: ndz 31 lip, 2011 22:40
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: SQNISGOOD »

Hehe trochę odświeżę temat. Zrobiłem tak jak mi poleciłeś załatwiłem inną konsole (co najlepsze była mega żółta i brudna ale w 100 % sprawna) więc sobie przełożyłem laser (był od PSone bo z przedłużeniem kabla)

I tu pytanie potrzebuje ktoś konsoli bez lasera ?? Oddam za free poza stanem wizualnym i brakiem lasera jest wszystko sprawne + przerobienie. Model SPCH-5505 (chyba nie chce mi się iść do pokoju obok i sprawdzać :) więc jak coś to piszcie.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Ale że tak za 100% friko? Jak tak to byłbym chętny :)

Aktualnie zbieram części do reanimacji trzeciego PSX'a
SCEE™

SQNISGOOD
-#
Posty: 20
Rejestracja: ndz 31 lip, 2011 22:40
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: SQNISGOOD »

No za 90% bo za darmo nie wyślę :) ty masz konsole i oddajesz za koszty przesyłki (chyba że mieszkasz w Olsztynie to masz za 100% za free :)

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Dowiedz się ile wyniesie przesyłka i daj znać. 8-)
SCEE™

SQNISGOOD
-#
Posty: 20
Rejestracja: ndz 31 lip, 2011 22:40
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: SQNISGOOD »

Mówisz masz :) btw niebawem trafi do mnie jeszcze jeden szaraczek. chcesz dwa ??

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Wiesz, nie mam nic przeciwko, ale boję się o koszty wysyłki, tymbardziej, że jeszcze jedna osoba wysyła mi części do PSX'a :P


PS: Szaraków nigdy za wiele. Jak tak dalej pójdzie to z 5 sprawnych poskładam :D
SCEE™

SQNISGOOD
-#
Posty: 20
Rejestracja: ndz 31 lip, 2011 22:40
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: SQNISGOOD »

Hehe :) mi wystarczy jeden. W stanie jak na moje oko idealnym zero rysek piękny szary kolor. I zaślepka na serial i/o (Btw po co to jest ??) nie wiem jak inni ale ja widziałem może dwa razy PSX z zaślepką :) Tak sobie wymyśliłem że będe kolekcjonował konsolki a nie potrzeba mi kilku sztuk tego samego (mam na razie PStwo, PSX, i game boy advance sp)

ODPOWIEDZ