sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk, Copart IAA Api, Auction History

Save'y z PSX na PS2

PSX od strony technicznej, pomoc

Moderator: Moderatorzy

at-clan
-#
Posty: 11
Rejestracja: śr 17 sie, 2011 22:25

Save'y z PSX na PS2

Post autor: at-clan »

Witam,

mam trochę ważnych dla mnie saveów gier z PSX na karcie pamięci od PSX'a. Czy da się przekopiować te savey na kartę pamięci od PS2 żeby wszystko działało w porządku(karta pamięci od PSX zadziała na PS2)?

Awatar użytkownika
michael69
-#
Posty: 1811
Rejestracja: czw 15 maja, 2008 08:47
Kontakt:

Post autor: michael69 »

nie,
oczywiście karta od psx'a zadziała na ps2 ale tylko do gier psx, na karcie ps2 nie zapiszesz poprawnie save'ów od gier na psx.
Ostatnio zmieniony czw 01 wrz, 2011 21:47 przez michael69, łącznie zmieniany 1 raz.
Ciągle zapominamy, że człowiek nieustannie musi korzystać z pomocy innych ludzi.
Dlatego poniżamy się, wyśmiewając potrzebujących pomocy.

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Skopiować się nie da, ale karta od PSX zadziała w PS2.
SCEE™

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

jeśli włożysz kartę pamięci psx do ps2 to będzie działać. jak jest na odwrót to nie wiem. czy skopiować się da? szczerze w to wątpie.

at-clan
-#
Posty: 11
Rejestracja: śr 17 sie, 2011 22:25

Post autor: at-clan »

Dzięki za ekspresową odpowiedź, o to mi chodziło :-)

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

LISTI, a więc uzupełnie to co powiedziałeś. Otóż karta z PSX będzie działać w PS2, ale tylko dla gier PSX. Z kolei karta pamięci z PS2, włożona do PSX, nie zadziała wcale. A co do przekopiowania save'ów, to jest to niemożliwe, ze względu na inny format zapisu save'ów PS2 i PSX.
SCEE™

Awatar użytkownika
DreamON
-#
Posty: 490
Rejestracja: ndz 13 mar, 2011 16:58
Kontakt:

Post autor: DreamON »

Uzupełnienie, PS2 ma problemy z czytaniem kart 3rd party, z oryginalnymi od Sony nie ma problemów. Moja konsola na przykład nie czyta kart Brooklyn i King Kross.

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

No fakt, o tym nie wspomniałem mimo, że o tym wiedziałem :P Mi karta SONY 1MB w PS2 śmiga elegancko ;)
SCEE™

Zablokowany