- 3 pierwsze miejsca - ranga Super VIP na forum swiatpsx.pl
- 6 kolejnych miejsc - ranga VIP na forum swiatpsx.pl
Zobacz jakie zyskasz dzięki temu przywileje – KLIKNIJ!
Wyłonimy aż 9 zwycięzców!
Kto wygra?
Wygrywają te osoby, które do dnia 15 stycznia 2012 roku dodadzą najwięcej gromotorów, które znajdą się na stronie głównej.
Będziemy na bieżąco tworzyć listę. Użytkownicy LukasTe i Śledziu nie biorą udziału w konkursie. Pozostajemy obiektywnymi administratorami.
Co to jest gromotor?
Najprościej ujmując jest to demotywator związany z grami. Przyjmujemy niezwykłą rolę gracza promującego wirtualny styl życia w grach na konsole i komputer. Nie zapominamy jednak o grach planszowych i innych z naszego dzieciństwa. Możemy wstawiać obrazki i filmiki. Motywujemy i demotywujemy do grania, dzielimy się tym z innymi i czerpiemy satysfakcję z rozgrywek typu multiplayer.
Najbardziej cenimy własnoręcznie „zrobione” screeny z gier. Oczywiście te niosące ze sobą konkretny przekaz
