sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk, Copart IAA Api, Auction History

Pomysły przyszłości Świata PSX

wszystko co dotyczy tego forum

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

klocek1303 pisze:Hmmm LukasTE a co byś powiedział na powiększenie w swoim czasie forum o miejsce na xboxa 360 ? jak by była osobna sekcja to myślę ze xmaniacy by tu często zaglądali :mrgreen:
To raczej jest tutaj niepotrzebne, trzymajmy się konsol sony.. jednak w dalekiej przyszłości wszystko może się wydarzyć ;-)

Awatar użytkownika
OldShatterhand
-#
Posty: 231
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 11:17
Lokalizacja: Poznań

Post autor: OldShatterhand »

Może nie nazywam sie LukasTe ale mi sie kompletnie nie podoba ten pomysł, gdyż jest to forum PSX-owe, a xbox nam tu nie potrzebny. Równie dobrze można by też zrobić tu dział o gameboyu i pegasusie (którego osobiście bardzo lubie ;D).
Ocalić od zapomnienia PSX

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

W zupełności wystarczy do tego dział "Inne konsole", nie można przesadzić z tematyką, byłoby to bardziej szkodliwe niż pożyteczne..

xzer0

Post autor: xzer0 »

Może nowy dział z poradnikami jak przerobić PS one?

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

xzer0, Do tego wystarczą tematy lub jeden zbiorczy..

Awatar użytkownika
Pierce
-#
Posty: 655
Rejestracja: wt 11 lis, 2008 09:04
Lokalizacja: białystok

Post autor: Pierce »

1. Dział dostępny wyłącznie ekipie strony, w którym prowadzić można by było poufne dyskusje. Są sprawy kiedy lepiej jest gdy niewiele osób jest wtajemniczonych.

Myślę że wystarczyłaby podkategoria w dziale vip - w końcu tam dostęp mają jedynie wybrani, wszystko będzie pod ręką.

2. W przyszłości można zorganizować konkursy, a jako nagrodę początkowo dać np. oryginalną grę.

3. -----Kolejny świetny pomysł------
Model kolekcjonowania trofeum!

Na stronie istniałoby miejsce w którym każdy aktywny użytkownik miałby stronę z trofeami. Za przykładowo 100, 500, 1000 dodanych gier, za 10, 30, 50 napisanych poradników. itd itd

Ciekaw jestem opinii zwłaszcza odnośnie ostatniej propozycji. Moim zdaniem userów należy zachęcić do udzielania się, po tem sami zdecydują ile swiatpsx.pl może im zaoferować.
Obrazek

Awatar użytkownika
OldShatterhand
-#
Posty: 231
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 11:17
Lokalizacja: Poznań

Post autor: OldShatterhand »

Moze nie jestem Vip ale jestem za kazdym pomyslem
Ocalić od zapomnienia PSX

Awatar użytkownika
Pierce
-#
Posty: 655
Rejestracja: wt 11 lis, 2008 09:04
Lokalizacja: białystok

Post autor: Pierce »

OldShatterhand pisze:Moze nie jestem Vip ale jestem za kazdym pomyslem
Nie chciałem nikogo urazić w dodatku nie to miałem na myśli.

Chodzi mi głównie o ochronę przed kokurencją. Są informacje które nie powinny przedostawać się w niepowołane ręce. Pamiętamy akcję z tymi popierd*ieleńcami oraz ich niewłaściwe treści rozpowszechiane na forum.

Jestem pokojowym człowiekie i nidgy nie szukam powodów do kłótni. Czy nie lepiej by było wymienić się banerami oraz zawiązać bliższą współpracę? Niektórzy wolą walczyć o linki i usera, nie mówiąc o tym, iż użytkownicy nie są niczyją własnością.
Obrazek

Awatar użytkownika
OldShatterhand
-#
Posty: 231
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 11:17
Lokalizacja: Poznań

Post autor: OldShatterhand »

A czemu mialbys urazic? mnie nie uraziles w zaden sposob. Podobaja mi sie mimo wszystko te pomysly
Ocalić od zapomnienia PSX

xav3ry
-#
Posty: 22
Rejestracja: śr 22 paź, 2008 21:04

Post autor: xav3ry »

A ja mam taki pomysł - tag [YouTube].
Używało by się go w taki sposób:
[youtube]$linkDoFilmu[/youtube]
i powodowałby wyświetlenie takiego kodu:

Kod: Zaznacz cały

<p align="center"><object width="445" height="364"><param name="movie" value="$linkDoFilmu &hl=pl&fs=1&color1=0x3a3a3a&color2=0x999999&border=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="$linkDoFilmu &hl=pl&fs=1&color1=0x3a3a3a&color2=0x999999&border=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="445" height="364"></embed></object></p>
Nie wiem jak jest w phpBB by Przemo (bo jak dla mnie to badziew i go nigdy nie używąłem, ale w phpBB3 można tak zrobić w PA w sekcji Dodatkowe BBcody.

Byłby on po to, że ciężko czasami znaleźć opis go gry. Za filmik na YT o wiele łatwiej. Jak by nie było opisu to by się wstawiało filmik z YT i voila - wiadomo co to za gra.
/X

Awatar użytkownika
Pierce
-#
Posty: 655
Rejestracja: wt 11 lis, 2008 09:04
Lokalizacja: białystok

Post autor: Pierce »

Znacznik filmów to dobry pomysł. Na necie jest sporo videorecenzji, niekóte z nich również w języku polskim. Ogólnie można powiedzieć że każda zmiana jest OK jeśli znajdą się odoby gotowe używać ulepszeń.
Obrazek

Awatar użytkownika
OldShatterhand
-#
Posty: 231
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 11:17
Lokalizacja: Poznań

Post autor: OldShatterhand »

tylko zeby strona nie muliła przez te filmiki
Ocalić od zapomnienia PSX

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

W tym momencie moim marzeniem był by... dział dla PlayStation3! To forum ma już (conajmniej) jednego posiadacza i mam nadzieję że będzie ich więcej :)
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
Pierce
-#
Posty: 655
Rejestracja: wt 11 lis, 2008 09:04
Lokalizacja: białystok

Post autor: Pierce »

Forum ma pierwszego uploadera, dlatego może czas na pewien dodatkek. Nasze wrzuty powinne być wyróżnione w jakiś sposób, jedną z metod jest poddział w którym osoba uploadująca zamieszczałaby linki do swoich uploadów na forum. Potem link do tego wątku w podpisie i gotowe.

Aby było jaśniej podpowiem:

Kod: Zaznacz cały

[url=link do posta]Nazwa gry[/url]
- w taki sposób powinny być podane odnośniki do gier a nie ponownie podając linki i opis.

Dalej przedstawiam schemat do podania tekstu w podpisie:

Kod: Zaznacz cały

[url=ink do tematu z wrzutami][img]http://img2.vpx.pl/up/20090812/uploady.jpg[/img][/url]

*link do tematu z wrzutami w postaci np. www.wp.pl
*uczywiście każdy może sobie zrobić lepszy obrazek, to tylko przykład z którego każdy może korzystać

Co o tym sądzicie?
Obrazek

Awatar użytkownika
OldShatterhand
-#
Posty: 231
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 11:17
Lokalizacja: Poznań

Post autor: OldShatterhand »

jeszcze niewiem na jakiej zasadzie ale może by sie wprowadziło jakiś system oceniania gier? np. ankieta ;] albo jakieś gwiazdki ;]
Ocalić od zapomnienia PSX

ODPOWIEDZ