sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk, Copart IAA Api, Auction History

[PROPOZYCJA] Nowy Dział

wszystko co dotyczy tego forum

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

[PROPOZYCJA] Nowy Dział

Post autor: Quake96 »

:-) A więc pomyślałem sobie aby powstał dział NASZE KONSOLE w którym możnaby Przedstawiać swoje zestawy Konsol (Konsole pady karty gry itp.) Moglibyśmy pochwalić się naszym sprzętem a co za tym idzie inni forumowicze mogliby oceniac nasze zestawy i dodawać propozycje upiększenia naszej kolekcji :mrgreen: :oops:

Do tego jeśli dział ten powstanie i będzie cieszył się dużym zainteresowaniem to możnaby użądzić konkurs Na najbardziej wypasiony Zestaw (Podział a konsole PSX, PSP,PS2,PS3 itd.)

Wasze opinie i dalsze propozycje będą mile widziane :]

Awatar użytkownika
Witold
-#
Posty: 523
Rejestracja: czw 25 lut, 2010 17:40

Post autor: Witold »

Nie koniecznie samych konsol, ale można by zrobić dział ,, HC-Room'' czyli pokój gracza. I bez konkursów tego typu(wiem z autopsii, że niektórzy mogli by głupio się czuć, patrząc na twój ,,wypasiony zestaw'' lub po prostu mogą padać wyzwiska typu ,,Rozpieszczony bachor'' a tego raczej nie chcemy??)

Awatar użytkownika
kapcior7
-#
Posty: 388
Rejestracja: pn 09 lut, 2009 07:02
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Post autor: kapcior7 »

to byłoby dobre , ale nie lepiej jest założyć temat taki , ja widziałem na jednej stronce , że wszyscy reprezentowali swoje komputery " od środka " jedna osoba zarzuca zdjęcie a kilka innych je ocenia ;) to byłoby dobre ;) tylko potrzeba by było dużo osób ;) ps. i na zdjęciach by musiała być kartka z napisem www.światpsx.pl żeby była 100% pewność aby zdjęca były nasze ;) Pozdro ;)

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

że wszyscy reprezentowali swoje komputery " od środka "
to troche nie wypali bo praktycznie każdy PSX ma w sobie to samo a o komputerach to Raczej nie jest miejsce do rozmowy

Co do twojej wypowiedzi Witold to masz rację troche nie fair byłoby "przechwalanie się swoim zestawem" więc Konkurs odpada. Ale propozycja założenia takiego Działu jest jak najbardziej aktualna. Czekam na wasze dalsze sugestie. :evil:
SCEE™

Awatar użytkownika
Witold
-#
Posty: 523
Rejestracja: czw 25 lut, 2010 17:40

Post autor: Witold »

Tak jak już mówiłem ew. założenie tematu ,,HC-Room: Pokój gracza.'' Takiego tematu raczej nikt nie zabroni nam zrobić w Hydepark'u. Zresztą zawsze można założyć takie coś w tym dziale. Tam będzie można wklejać nasze pokoje do grania i m.in. nasze konsolki.

Awatar użytkownika
OldShatterhand
-#
Posty: 231
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 11:17
Lokalizacja: Poznań

Post autor: OldShatterhand »

No ale czym mogą się różnić jedne konsole od drugich? Chodzi o jakiś "tuning"?
Ocalić od zapomnienia PSX

Awatar użytkownika
Witold
-#
Posty: 523
Rejestracja: czw 25 lut, 2010 17:40

Post autor: Witold »

Nie o to chodzi. Chodzi o pojemność konsoli, i dodatków do każdej. Wg mnie to byłaby niezdrowa rywalizacja, a w takim temacie, każdy pokaże, co po prostu ma.

Awatar użytkownika
OldShatterhand
-#
Posty: 231
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 11:17
Lokalizacja: Poznań

Post autor: OldShatterhand »

A o jakich konsolach my mówimy? Bo Psx i pojemność?
To co można mieć więcej? 2 Joysticki, karta pamięci, Multitab. I co dalej
Ocalić od zapomnienia PSX

Awatar użytkownika
Drakson
-#
Posty: 590
Rejestracja: ndz 31 sty, 2010 22:40

Post autor: Drakson »

Temat o podobnej tematyce co prawda istnieje, użytkownicy chętnie w nim ukazywali swoje konsolki. Jeśli zaś chodzi o konkursy, osobiście chętniej widziałbym jakieś prace rysunkowe o tematyce związanej z konsolami Sony, czyli wszystko co dotyczy konsol, gier, postaci z gier itd. itp.

Awatar użytkownika
kapcior7
-#
Posty: 388
Rejestracja: pn 09 lut, 2009 07:02
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Post autor: kapcior7 »

OldShatterhand pisze:A o jakich konsolach my mówimy? Bo Psx i pojemność?
To co można mieć więcej? 2 Joysticki, karta pamięci, Multitab. I co dalej
no wiesz niektórzy możr mają żadko spotykane akcesoria (nietypowe dżojsticki,deskorolka,action replay )

Awatar użytkownika
OldShatterhand
-#
Posty: 231
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 11:17
Lokalizacja: Poznań

Post autor: OldShatterhand »

Albo konkurs w jakiejś gierce np. CTR kto "wykręci lepszy czas" tylko wtedy by trzeba robić jakiś filmik że grasz na konsoli i nie oszukujesz.

kapcior7 z początku myślałem że będzie tu chodziło o jakiś tuning w sensie jakieś efekty świetlne czy obudowa w jakiś sposób urozmaicona. Chociaż i to nie wydaje mi się za zły pomysł bo było by to kreatywne zajęcie i każdy by próbował jakoś upiększyć swojego szaraka : P
Ocalić od zapomnienia PSX

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Co do konkursów jest już gdzieś jeden turniej (w GT 2 podajże)

Tu też moja prośba do Szanownego Admina :mrgreen: Czy założyłbyś dział nasze konsole (choćby na próbe) bo jak widać propozycja cieszy się zainteresowaniem Forumowiczów :oops: :evil:
SCEE™

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

To w końcu co miałoby być w tym dziale? Każdy zakładałby temat i prezentował fotki tego co posiada? Niezbyt to atrakcyjne wg mnie.. każdy może to i tak uczynić choćby w dziale ogólnym PSX lub Offtopic. Przy tak wielu działach każdy kolejny trzeba dokładnie rozważyć :)
Słucham dokładnych i konkretnych propozycji. Chwilowo wszelkie poprawki stylistyczne itd. odeszły na bok i skupiłem się bardziej na sprawach technicznych, serwer itd.

Awatar użytkownika
kapcior7
-#
Posty: 388
Rejestracja: pn 09 lut, 2009 07:02
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Post autor: kapcior7 »

to może w offtopie lub w ogólnym reprezentujemy swoje konsole :P

Awatar użytkownika
OldShatterhand
-#
Posty: 231
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 11:17
Lokalizacja: Poznań

Post autor: OldShatterhand »

ale to by musiało być bardziej ambitne/kreatywne. Bo tak to każdy może strzelić zdjęcie swojej konsoli i jedna nie będzie się różnić od drugiej
Ocalić od zapomnienia PSX

ODPOWIEDZ