sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk, Copart IAA Api, Auction History

ExPERT v1.05 i ESR Disc Patcher

pomoc i wszystko co dotyczy konsoli PS2, emulatorów, programów itp.

Moderator: Moderatorzy

baQQQ
-#
Posty: 7
Rejestracja: śr 09 sty, 2013 18:48

ExPERT v1.05 i ESR Disc Patcher

Post autor: baQQQ »

Co to za programy? Ściągam właśnie Fifę 13 i podobno będę musiał ich użyć. Na kompie już mam. Pytam po prostu o to od czego one są i co robią z grą.

xzer0

Post autor: xzer0 »

O xpercie pierwszy raz słyszę. ESR jest do patchowania na FMCB. Po co ci to jeśli nie wiesz co to jest?

baQQQ
-#
Posty: 7
Rejestracja: śr 09 sty, 2013 18:48

Post autor: baQQQ »

xzer0 pisze:O xpercie pierwszy raz słyszę. ESR jest do patchowania na FMCB. Po co ci to jeśli nie wiesz co to jest?
A więc tak mam PS2 SLIM w przeróbce Free MC Boot i instrukcja wygląda tak :
Do przeróbki potrzebne są programy :
- ExPERT v1.05
- ESR Disc Patcher
Instrukcja :
1.włączamy program 'ExPERT v1.05' i wykonujemy następujące czynności:
- wybierasz plugin "Shrinker_ps2_psp_CdDvD5_iso_v.1.03.epi,
- wybierasz obraz *(gre)
- kolejno przyciski 1,2,3,4,[Extract LBA, Extract file, Rebuild file, Rebuild LBA]
*W miejscu Gry pojawi się nowy PLIK ISO czyli w tym przypadku FIFA 13 i będzie mniej zajmować.
2. Włączamy program 'ESR Disc Patcher' i patch'ujemy obraz gry *(przypominam ten, który mniej waży)
3. Wypalasz grę i cieszysz się nową grą
Po to.

xzer0

Post autor: xzer0 »

Masz instrukcje to rób według niej. Wszystko wyrwane z kontekstu. Nie mam pojęcia do czego ten program. Nie możesz tradycyjnie nagrać?
Ostatnio zmieniony śr 09 sty, 2013 21:11 przez xzer0, łącznie zmieniany 1 raz.

baQQQ
-#
Posty: 7
Rejestracja: śr 09 sty, 2013 18:48

Post autor: baQQQ »

Wiem i tak zrobię. Po prostu z czystej ciekawości pytałem żeby dowiedzieć się za co są odpowiedzialne i czy zachodzą jakieś zmiany dotyczące samej gry.

//Nie wiem, w komentarzach to znalazłem. Przeróbka na Free MC Boot to znaczy?

Awatar użytkownika
CyborgGamingBlog
-#
Posty: 94
Rejestracja: sob 20 paź, 2012 18:10
Kontakt:

Post autor: CyborgGamingBlog »

baQQQ pisze:Wiem i tak zrobię. Po prostu z czystej ciekawości pytałem żeby dowiedzieć się za co są odpowiedzialne i czy zachodzą jakieś zmiany dotyczące samej gry.

//Nie wiem, w komentarzach to znalazłem. Przeróbka na Free MC Boot to znaczy?
Czy ty nie umiesz korzystać z google albo opcji "Szukaj"? Człowieku, google jest przepełnione po brzegi informacjami o PS2. Wystarczy tylko poszukać... Najlepiej mieć wszystko podane na tacy, nie?
PSX SCPH-7502
PSX SCPH-9002 x2
PS2 FAT SCPH 39003
PS2 Slim SCPH 90002
PSP Slim&Lite 3004 Vibrant Blue
Xbox Classic
Xbox 360 Slim 250GB

baQQQ
-#
Posty: 7
Rejestracja: śr 09 sty, 2013 18:48

Post autor: baQQQ »

No raczej.

animare
-#
Posty: 36
Rejestracja: pt 26 sie, 2011 15:14
Kontakt:

Post autor: animare »

Tak jak pisze kolega CyborgGamingBlog, wszystko masz w google, w skrócie można powiedzieć że Free MC Boot jest to coś typu przeróbka, tyle że jest to program który odpalany jest z karty pamięci i zastępuje chip, ale nie jest tak wygodny.

ps. instrukcja którą podałeś jest dla mnie nieznana, ja tylko znam tradycyjny sposób, od punktu nr2, chyba że w ostatnim czasie coś się zmieniło...

bingo009
-#
Posty: 68
Rejestracja: sob 06 sie, 2011 18:58

Post autor: bingo009 »

Najlepiej poprostu rób według instrukcji, a jak się boisz, że coś sie stanie z obrazem, to zrób kopię. Swoja drogą, ciekawe masz podejście. Zanim czegoś użyjesz, to musisz dokładnie wiedzieć jak to działa.
PlayStation 2 SCPH 90004(Swap Magic 3.8)

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Bo tak ciężko zajrzeć do FAQ -,-

Kod: Zaznacz cały

http://swiatpsx.pl/playstation-2-faq-vt6456.htm
SCEE™

ODPOWIEDZ