Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk, Copart IAA Api, Auction History

Problem czy troska?

pomoc i wszystko co dotyczy konsoli PS2, emulatorów, programów itp.

Moderator: Moderatorzy

Krystius
-#
Posty: 5
Rejestracja: wt 06 sie, 2013 12:37

Problem czy troska?

Post autor: Krystius »

Witam Was mam otóż problem mam 2 konsolę te samę wersję PS2 SCPH-77004 i na tych 2 samych konsolach jest ten sam problem lub jest to normalność no więc tak mam Tekkena 5 i GTA Liberty City Stories oraz The Getaway i otóż jest problem z Tekkenem 5 taki że jak wchodzę w Devil Within to piszę loading po chwili gaśnie loading i jest czarny obraz a inne tryby normalnie działają. Tekken 5 jest bardzo porysowany czy to wina płyty? Teraz GTA LCS tam jest tak że dostałem to od kumpla oczywiście zrysowaną bardzo ale działającą wszystko się ładnie wczytuje ale w niektórych miejsach są spadki klatek. W niektórych po 60 np w domu. a wychodze na ulicę i jest w granicach 29-30 raczej gdzieś tyle po prostu nie że ścina tylko po prostu chodzi wolniej czy to normalne? a w The Getaway jest podobnie też w niektórych miejsach ścina ale tylko w jednym grę kupywałem oczywiście używaną była strasznie porysowana więc była na miejscu czyszczona maszyną jednakże ta maszyna to jakiś szajs Niemiecki (kupywałem te gry w Niemczech) bo to jakiś lakier chyba bo po graniu pare rysek się robi a w normalnych płytach nie :O więc prosze o pomoc czy to normalne czy nie. W obu konsolach
PS: I najważniejsze czy to wina konsoli ? czy może tych płyt bo gram sobie w Jak And Dexter albo NFS Carbon itp to nie ścinają Burnout Dominator też nie.

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

1. Tekken - wina rys, bądź po prostu został nagrany jakiś RIP, przez co gra wywala Ci takowy błąd.
2. GTA LCS - Nie zrozumiałem. Grasz na konsoli, czy emu? Jeśli konsola, to pewnie także wina rys, skoro na obu konsolach to samo.
3. Gateway - Maszynka nie daje 100% gwarancji, więc może być to problem jak wyżej.

Krystius
-#
Posty: 5
Rejestracja: wt 06 sie, 2013 12:37

Post autor: Krystius »

Tak, ja to wszystko na konsolce odpalam i gram.


//EDIT.

A w Underworld też wam ścina na początku tam gdzie tak dużoo tego ognia jest? ja tam mam 4fps'y Płyta orginalna porysowana jak tamte jak cholera.



§ 7. zakaz pisania postów jeden pod drugim gdy czas dodawania kolejnych treści jest krotszy niż 24h (istnieje odstępstwo od tej zasady tylko w wyjątkowych,pilnych sytuacjach lub gdy jest potrzeba dodania oddzielnie linków do gier)
Ostatnio zmieniony wt 06 sie, 2013 14:24 przez Krystius, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

Nie dziw się, że masz problemy z grami, skoro są totalnie porysowane.

ODPOWIEDZ