sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk, Copart IAA Api, Auction History

Swap Magic PS2

pomoc i wszystko co dotyczy konsoli PS2, emulatorów, programów itp.

Moderator: Moderatorzy

dywan-94
-#
Posty: 1
Rejestracja: wt 24 wrz, 2013 21:23

Swap Magic PS2

Post autor: dywan-94 »

Witam posiadam PS2. Jednak jak wielu musze grac na oryginalnych plytach bo jest to czysciutkie PS2, praktycznie nie uzywane mam pytanie z grubej rury bez owijania w bawelne czy Swap Magic zeby ruszaly mi gry nagrywane musze kupic oryginalne czy jest gdzies w necie wrzucona jakas wersja ktora jest sprawdzona i dziala?? Przepraszam za tak ogolne pytanie nie chce nikogo zmuszac do szukania tylko chce sie dowiedziec z doswiadczen czy tak sie da czy trzeba kupic oryginalne Swap?

Awatar użytkownika
kurek2012
-#
Posty: 200
Rejestracja: czw 25 paź, 2012 14:16

Post autor: kurek2012 »

Swap Magic musi byc oryginalny
PlayStation 2 FAT SCPH-30003 FMCB N/A 200GB HDMI
PlayStation 2 slim SCPH-75004 FMCB
PlayStation 3 super slim CECH-4304A
PlayStation 4 CUH-1000A
PSP SLIM 3004
PSVITA PCH-1004
Commodore 64

Awatar użytkownika
AmOn
-#
Posty: 83
Rejestracja: śr 25 wrz, 2013 19:34
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: AmOn »

Raczej tylko oryginalna działa, ale zawsze można spróbować poszukać w necie.
Obrazek

Awatar użytkownika
ZbyNioMir
-#
Posty: 125
Rejestracja: pn 20 wrz, 2010 11:37

Post autor: ZbyNioMir »

Tylko oryginał - chodzi o gęstość ścieżki nagrywania - tak kiedyś doczytałem. Musisz się zdecydować. Ja opowiem ci moją historie. Kupiłem nową Ps2 więc dokupiłem SM ale tylko płytę DVD, prawie nową i bez kluczy - blokad, za jedyne 50 zł. Nie potrzebuje kluczy ponieważ jeśli masz najnowszą wersję konsoli tę z numerem na 900xxx to wystarczy kawałkiem papierku zablokować tylko czujnik klapki. Ale ty jeśli kupisz to zdaje się komplet nowy kosztuje coś ok 100 - 140 zł. Płyta po dwóch latach grania wyrobiła się, a ponieważ gwarancja konsoli też się prawie skończyła to przerobiłem czipem. Mogłem od razu dać sobie wlutować czipa - na pewno bym zaoszczędził, ale wtedy straciłbym gwarancje producenta. W sumie i tak z gwarancji nie skorzystałem więc mogę powiedzieć, że wygrałbym na wlutowaniu czipa od razu :)
I wracając do tematu Swap Magica nie skopiujesz, więc i nie pobierzesz i nie nagrasz ani nie kupisz ,,kopi zapasowej,,. Jeśli jednak zakupisz oryginała to pamiętaj, żeby to była wersja najnowsza zdaje się 3.8 pro, a nie stara 3.6.
"Są tacy, którzy umieją tasować karty, ale nie umieją grać."

ODPOWIEDZ