sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk, Copart IAA Api, Auction History

Problem z BF2 MC

pomoc i wszystko co dotyczy konsoli PS2, emulatorów, programów itp.

Moderator: Moderatorzy

KomplikatoR
-#
Posty: 3
Rejestracja: śr 13 lis, 2013 15:21
Lokalizacja: Markuszowa
Kontakt:

Problem z BF2 MC

Post autor: KomplikatoR »

Witam, mam problem z Battle Field'em 2: Modern Combat a mianowicie chce pograć w niego online, robie wszystko co piszą na stronach. Wpisuje najnowsze porty DNS jakie są zamieszczone na stronach i dalej nic...
Ścislej mówiąc po skonfigurowaniu konta i próbie zaczęcia gry czekam i występuje błąd. Jak piszą serwery są
otwarte... Próbuje już od tygodnia i nic... Wiecie co to może być?

Awatar użytkownika
torencik
-#
Posty: 131
Rejestracja: pt 04 sty, 2013 22:53

Post autor: torencik »

Po prostu już nie działa serwery albo nie można zrobić konta ja też tak miałem że nie mogłem zrobić konta
Email:cykor15xxx@gmail.com
pasword: goryl
Nick: Brow4r
masz tu gotowe konto powinno działać kiedyś sam na nim grałem

EDIT:
http://www.ps2onlinegaming.com/forum/vi ... =10&t=1049 albo zobacz tutaj tu jest opisane jak zrobić konto życzę miłe gry :) i lektury też :P
Ostatnio zmieniony ndz 12 sty, 2014 10:27 przez torencik, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek[/URL]

KomplikatoR
-#
Posty: 3
Rejestracja: śr 13 lis, 2013 15:21
Lokalizacja: Markuszowa
Kontakt:

Post autor: KomplikatoR »

Dzięki jak bedę miał czas to spróbuje ;)
Battle Field 4 czy Call Of Duty: Ghost
Uwielbiem czytać jak gracze się kłucą ;3

ODPOWIEDZ