sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk, Copart IAA Api, Auction History

Jaka to przeróbka ?

rozmowy o sprzęcie i peryferiach do konsoli

Moderator: Moderatorzy

QuickSilver323
-#
Posty: 6
Rejestracja: czw 23 gru, 2010 23:12

Jaka to przeróbka ?

Post autor: QuickSilver323 »

Witam wszystkich jestem tutaj nowy.
Kupiłem na allegro PS2 SCPH-50003 Silver , wszystko śmiga jest świetna ale jedno pytanie mi się nasuwa jak on jest przerobiona ? Nie ma żadnego napisu np "Modbochip" lub coś innego
uruchamia się jak normalna nieprzerobiona konsola. Pewny jestem że to chip ale jaki ?

Dziękuje za pomoc

Awatar użytkownika
Witold
-#
Posty: 523
Rejestracja: czw 25 lut, 2010 17:40

Post autor: Witold »

Może ripper?

Awatar użytkownika
KoYoT
-#
Posty: 154
Rejestracja: pn 30 sie, 2010 15:12
Lokalizacja: Żary
Kontakt:

Post autor: KoYoT »

A kto mówi, że po zainstalowaniu chipa musi być jakieś potwierdzenie? Jeżeli konsolka czyta piracone płytki to znak, że chip jest. Ja np. nie wiem czy w swojej PS1 mam ripper'a czy modbochipa, grunt to taki, że konsolka czyta płyty. Oczywiście różne są domysły, ale jeśli byś chciał się dowiedzieć, to bodajże trzeba konsolkę rozkręcać, co oczywiście nie polecam.
Posty: 123
Kasa: 321 $

LOL :D

PSX SCPH-7502
PSX SCPH-5502/9002

PS2 SCPH-39001
PS2 SCPH-70002

QuickSilver323
-#
Posty: 6
Rejestracja: czw 23 gru, 2010 23:12

Post autor: QuickSilver323 »

@KoYoT masz racje grunt to że działa ale dla własnej informacji chciał bym wiedzieć.
Rozkręcanie PS2 to nic trudnego dla mnie bo nie raz to robiłem ale dziękuje za pomoc myśle że można zamknąć temat

Awatar użytkownika
KoYoT
-#
Posty: 154
Rejestracja: pn 30 sie, 2010 15:12
Lokalizacja: Żary
Kontakt:

Post autor: KoYoT »

Jeśli sądzisz, że rozkręcanie konsoli to dla Ciebie nie problem, to proszę bardzo możesz dzięki temu się dowiedzieć co masz za chip ( nikt Ci nie zabrania dociec prawdy o swojej konsolce :mrgreen: ). Ale dla pewności lepiej będzie, jak konsolka będzie cała, co przysłuży się jej dłuższej pracy ;-) Pozdrawiam i służę pomocą.
Posty: 123
Kasa: 321 $

LOL :D

PSX SCPH-7502
PSX SCPH-5502/9002

PS2 SCPH-39001
PS2 SCPH-70002

ODPOWIEDZ