sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk, Copart IAA Api, Auction History

Fat czy Slim?

rozmowy o sprzęcie i peryferiach do konsoli

Moderator: Moderatorzy

lelek89
-#
Posty: 3
Rejestracja: pn 27 wrz, 2010 16:12

Fat czy Slim?

Post autor: lelek89 »

Siema. Zastanawiam się nad kupnem ps2. Tylko czy kupić sobie ps2 nową, czy używaną Fat? bo... nie chce kupić używanej slim bo nie wiem w jakim stanie będzie laser, i teraz tak myśle... może kupić fat, dokupić dysk wrzucać gry na niego i grać z dysku a nie z napędu. Da się tak w ogóle? doradźcie staremu co ma robić :p

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Wiesz decyzja należy do Ciebie, ale sam od Siebie poleciłbym FAT. Tylko nie jakąś starą rozklekotaną tylko model z przedziału 3xxxx, lub najlepiej jakbyś trafił na 5xxxx.
Do tego za jakieś 100-140zl masz Network Adapter, który pozwala grać przez neta i dzięki niemu podłączysz dysk do konsoli.

Slimek nie polecam, gdyż miałem kiedyś jedną z uszkodzonym laserem. Wymieniłem laser z allegro (te po 45zł) i konsola pochodziła pół roku po czym z chwili na chwile przestała czytać płyty.

Poza tym Lasery w FAT mimo, że są drogie (około 150zł) to jednak jakością nie odbiegają od czytników w komputerach PC. A te jak wiadomo potrafią chodzić dłuuugie lata ;)
SCEE™

lelek89
-#
Posty: 3
Rejestracja: pn 27 wrz, 2010 16:12

Post autor: lelek89 »

właśnie tak myśle żeby kupić Fat, do tego dysk i grać w gry czytane z dysku, a nie z lasera. wtedy nie interesowałby mnie laser. Da się tak że kupie dysk do niej zgram sobie z neta gry i będę mógł w nie normalnie śmigać z dysku bez potrzeby kupowania gier na płytach?

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Tak, podłączasz dysk do komputera i specjalnym programem zgrywasz gry na dysk. tylko, że tak jak pisałem do podłączenia dysku do PS2 potrzebny jest Network Adapter, który kosztuje około 140zł
SCEE™

lelek89
-#
Posty: 3
Rejestracja: pn 27 wrz, 2010 16:12

Post autor: lelek89 »

e no to git bo mam na wydanie 400 zł. powinienem się zatem zmieścić. tylko musze poszukać konsolki w dobrym stanie. jakby znalazł ktoś fajna na jakieś aukcji niech podeśle link.

ODPOWIEDZ