sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk, Copart IAA Api, Auction History

kierownica

rozmowy o sprzęcie i peryferiach do konsoli

Moderator: Moderatorzy

bakcyl175
-#
Posty: 32
Rejestracja: śr 24 lis, 2010 18:07

kierownica

Post autor: bakcyl175 »

mam kierownice do kompa pod usb , czy istnieje jakaś możliwość ( przejściówka alo co innego ) żeby podłączyć ją pod konsolę ?

xzer0

Post autor: xzer0 »

Tak istnieje pewna przejściówka. Nawet w inne w dziale ps2 na allegro nie zajrzysz to jak chcesz to znaleźć. twoja przejściówka

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Ale to przejściówka do klawiatury, jeśli ktoś chce mieć np. linuxa na PS2.
Do kierownicy to nie zadziała, bo aby kierownica byla wykrywana przez PS2, musi mieć w sobie sterownik i przejściówka nic tu nie zmieni. Poczytaj w necie o swojej kierownicy i zobacz czy jest zgodna z PS2, bo są kierownice/pady które działają w PS2 gdy podłączone są pod gniazdo USB konsoli ;)
SCEE™

Awatar użytkownika
Witold
-#
Posty: 523
Rejestracja: czw 25 lut, 2010 17:40

Post autor: Witold »

Quake96 pisze:bo są kierownice/pady które działają w PS2 gdy podłączone są pod gniazdo USB konsoli ;)


Podaj mi proszę przykład takich urządzeń, bo nigdy czegoś takiego nie widziałem, i zapewne czegoś takiego nie ma...

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Nie pamiętam, ale czytałem o jakiejś kierownicy podajże Logitech, która pod gniazdem USB współpracowała z np. Gran Turismo 4. Ale już nie pamietam co to dokladnie bylo ;)
SCEE™

Awatar użytkownika
Witold
-#
Posty: 523
Rejestracja: czw 25 lut, 2010 17:40

Post autor: Witold »

Szukałem na necie. Nie ma czegoś takiego.

Werdykt: Niestety nie ma takiej możliwości

Awatar użytkownika
Drakson
-#
Posty: 590
Rejestracja: ndz 31 sty, 2010 22:40

Post autor: Drakson »

Moim zdaniem Quake96, może mieć rację. Poszperałem chwilę w necie i o to co znalazłem KLIK Kierownica ujrzała światło dzienne w 2001 roku i jest przeznaczona na konsolę PS2, kierownica posiada złącze USB.
Pragnę zwrócić również uwagę na listę gier wymienionych na opakowaniu, współpracujących z ową kierownicą, m.in Gran Turismo 3, F1 2001 czy też Nascar Heat 2002. Znalazłem jeszcze inną kierownicę tej samej firmy, która obsługuje Gran Turismo 4, kierownica została wydana w 2005 roku, również posiada złącze USB. Wygląda na to, iż jednak istnieją kierownice działające pod gniazdo USB konsoli PlayStation 2 ;)

Awatar użytkownika
Witold
-#
Posty: 523
Rejestracja: czw 25 lut, 2010 17:40

Post autor: Witold »

99$ za używaną, nietypowy gadżet, ale pytanie jest o inną kierownicę (chyba), tak więc i tak jej nie podłączy.

Swoją drogą, ciekawe, jak zrobili wsparcie przez usb...

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Jakiś sterownik, pod konkretnie tą kierownicę. Bo ona ma z tego co ogarnąłem zupełnie inny hardware niż standardowe klawiatury PS2. Zupełnie inny rodzaj sterownika i inaczej jest ładowany. Podobno ona działa jedynie jak się ją podłączy przed uruchomieniem gry. Powtarzam podobno. Nie sprawdziłem więc na 100% nie wiem.
hasło do moich uploadów: 1234

ODPOWIEDZ