sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk, Copart IAA Api, Auction History

Kabel RGB

rozmowy o sprzęcie i peryferiach do konsoli

Moderator: Moderatorzy

rafigd1
-#
Posty: 1
Rejestracja: śr 17 sie, 2011 20:51

Kabel RGB

Post autor: rafigd1 »

Witam, mam pytanie odnośnie Kabla RGB, posiadam konsole ps2 z USA która czyta jedynie formaty ntsc, słyszałem iż kabel RGB może ten problem rozwiązać (chodzi mi oczywiście o to by konsola czytała format europejski PAL) lecz jak to się ma do rzeczywistości ?? taki kabel na prawdę może mi pomóc ? mimo iż moja konsola czyta jedynie format ntsc ?? Prosze o pomoc :) nie bawił bym się w to gdyby konsola czytała kopie gier, moja czyta jedynie oryginały :( a połowa moich gier jest właśnie w formacie PAL :)

Awatar użytkownika
Hudy
-#
Posty: 247
Rejestracja: ndz 15 mar, 2009 01:02
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontakt:

Post autor: Hudy »

Myślę albo nawet jestem pewien że to ci nie pomoże.

xzer0

Post autor: xzer0 »

Kabel RGB sprawia że jest kolor w grach regionu innego niż konsola. Jeśli masz stary telewizor musisz go mieć i oczywiście polepsza jakość obrazu.

Awatar użytkownika
kapcior7
-#
Posty: 388
Rejestracja: pn 09 lut, 2009 07:02
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Post autor: kapcior7 »

Tylko nie zapomnij ustawic w ustawieniach ps2 ze masz kabel RGB :)
PSX SPCH-9002 CHIPEK :D
PS2 SCPH-75004 + FMCB 1.8 :)
PSP 3004 :P

ODPOWIEDZ