sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk, Copart IAA Api, Auction History

Blokada C w Magic keys

rozmowy o sprzęcie i peryferiach do konsoli

Moderator: Moderatorzy

Dee Jay
-#
Posty: 1
Rejestracja: pt 26 sie, 2011 13:41

Blokada C w Magic keys

Post autor: Dee Jay »

Witam

Mam pytanie dotyczące blokadek MAgic Keys 4w Swap Magic 3.8 a dokładniej blokadki C tej co jest przy lewym zawiasie klapki. Do czego ona służy i czy można się bez niej obyć? Miałem chwilowo wyjęte blokadki i blokada C gdzieś mi się zawieruszyła. Pozostała mi tylko ta przy guziku on/off i ta obok lasera. O dziwo mimo że zainstalowane są tylko 2 blokady to jak zmieniam płytę ze Swap Magica na jakaś inną, zamykam klapkę to wszystko się uruchamia i działa jak trzeba. Nie ma wpływu czy gram z otwartą czy zamkniętą klapką.

Czy to jest normalne że wszystko tak działa tylko przy 2 blokadach czy coś się mogło chwilowo zablokować że działa jak trzeba.

xzer0

Post autor: xzer0 »

To jest włącznik prądu do lasera. Poprzedni właściciel w moim ps2 zablokował hamulec i tą czujkę koło zawiasu na stałe super glue. Walnij tam kawałek plastiku i przyklej taśmą.

ODPOWIEDZ