sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk, Copart IAA Api, Auction History

Problem z laserem

rozmowy o sprzęcie i peryferiach do konsoli

Moderator: Moderatorzy

skwarosz
-#
Posty: 2
Rejestracja: sob 27 sie, 2011 07:29

Problem z laserem

Post autor: skwarosz »

Witam mam taki problem z laserem

http://www.youtube.com/watch?v=YnV0E0Emd8E

Jak widać laser po zakryciu 2 zaślepek nie poruszył się. Stoi ciągle w miejscu i widać jedno mignięcie lasera. Nic więcej się nie dzieje. Laser został wymieniony na nowy ale ten nie wczytywał SWAP MAGIC'A a jedynie oryginalne gry. Zworkę antystatyczną zdjąłem z nowego lasera. Po zamianie na stary laser wszystko wczytywało wolno bo zużyty ale wczytywało. Chciałem zrobić eeperoma i udało mi się wykonać kopię zapasową. Wszystko jeszcze laser wczytywał ale później jak wymieniłem na nowy już się zatrzymało. To samo stało się ze starym laserem. Oba stoją w miejscu i nic się nie dzieje. Wymieniłem taśmę sterującą laserem ale nic to nie dało. Przywrócenie backupa nie pomogło.

ODPOWIEDZ