sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk, Copart IAA Api, Auction History

Plik PSX z kompa, na PS2

rozmowy o sprzęcie i peryferiach do konsoli

Moderator: Moderatorzy

luckyhappy
-#
Posty: 5
Rejestracja: ndz 11 wrz, 2011 19:25

Plik PSX z kompa, na PS2

Post autor: luckyhappy »

Witam! Jeżeli już taki temat się powtórzył, to z góry przepraszam ;)
Mam problem.
Ściągnęłam gry na kompa, na emulator PSX. Kupiłam sobie PS2, no a starą PSX trzeba było wyrzucić ;( Zatęskniłam za starymi grami: Crash Bandiccot, Simba Mighty Adventure... Pościągałam je. Ale bardzo chciała bym grać w nie na mojej PS2.
Jest oryginalna, więc podejrzewam, że będę musiała kupić SWAPA i przerobić, bo nie wczytuje piratów.
Otóż moje pytanie jest takie: Czy gry, przeznaczone na PSX, ściągnięte z komputera można zgrać na płytkę i pykać na PS2?
Jeżeli tak, to prosiłabym o szczegóły: Jaka płytka najlepiej, jaki program polecacie. I proszę w miarę prosto tj. zrozumiale ;) Nie jestem za bardzo wtajemniczona w te rzeczy ;/ :roll:

xzer0

Post autor: xzer0 »

Musisz mieć jednego orginała (gra z psx) i najlepiej konsole slim. Blokujesz czujniki wkładasz czarnego orginała, przy znaku playstation podmieniasz i po chwili twoja kopia powinna się załadować.

luckyhappy
-#
Posty: 5
Rejestracja: ndz 11 wrz, 2011 19:25

Post autor: luckyhappy »

Dobrze dzięki, ale na jakiej płytce najlepiej zgrać? DVD-R?? Czy jakiej?? Potrzebna mi ta "magiczna karta", muszę przerobić play'a?? Jak zablokować czujniki? Czy to zaszkodzi mojej konsoli??
Tak, mam slima.

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

Jeśli SLIM to dobrze by było wgrać FMCB, lecz musisz mieć ku temu inną, przerobioną konsolę.
Na jakich płytach? CD-R. Gra PSX zajmuje przeciętnie 300-500MB czyli na 1CD ;).

luckyhappy
-#
Posty: 5
Rejestracja: ndz 11 wrz, 2011 19:25

Post autor: luckyhappy »

No, dziękuję! ;-) O taką odpowiedź mi chodziło!!! ;) Ale ja- Zgred i zrzędzi-dupa, muszę jeszcze pomęczyć pytaniami ;p Czy sposób jaki opisał xzer0 jest szkodliwy? I jak zablokować TE czujniki??

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

do tego są specjalne zaślepki. można je kupić w komisach lub na jakimś portalu aukcyjnym.
czy szkodliwy? raczej nie. jedyną szkodą jaką możesz sobie wyrządzić, to uszkodzenie kółka, ale w to raczej wątpie.

xzer0

Post autor: xzer0 »

Robi się je z karty telefonicznej.
Obrazek

Awatar użytkownika
Elkitrim
-#
Posty: 50
Rejestracja: czw 21 lip, 2011 09:42
Lokalizacja: Łosice

Post autor: Elkitrim »

Ostatecznie możesz też rozkręcić konsolę i zatkać czujnik przy laserze. Potem po złożeniu konsoli z powrotem wystarczy zatkać czujnik przy przycisku włączania i gites ;). Jeśli będziesz grać z otwartą klapką to jeszcze pustym wkładem do długopisu hamulec trzeba zablokować ale to prościzna.
Playstation Portable 3004 Piano Black 6.20 PRO-C Perm.
Playstation 2 SCPH - 77004 Free McBoot 1.8b PL
Playstation 3 FAT - COBRA 7.00 mixed with Rogero 4.46

luckyhappy
-#
Posty: 5
Rejestracja: ndz 11 wrz, 2011 19:25

Post autor: luckyhappy »

Dzięki. Miło mi, że pomogliście. Jak ktoś ma jeszcze jakieś pomysły to niech pisze ;)

ODPOWIEDZ