sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk, Copart IAA Api, Auction History

MYSZ I KLAWIATURA POD KONSOLE

rozmowy o sprzęcie i peryferiach do konsoli

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
nowex
-#
Posty: 59
Rejestracja: śr 20 lip, 2011 12:59

MYSZ I KLAWIATURA POD KONSOLE

Post autor: nowex »

siema,to znowusz ja :D
Z tego powodu,że nie mogę odp. w moim poprzednim temacie postanowiłem, że zajmę się innym problemem.
Chodzi mi głownie o mysz i klawiaturę do ps2. Chcę kupić taką przejściówkę
http://allegro.pl/ps2-z-klawiatura-i-my ... 82192.html
jak myślicie czy to będzie działało z wszystkimi grami i wgl z konsolą ?
i jak tu z sterowaniem wgl jest , nie wydaje mi się, że sony lub twórcy gry przewidzieli, że pewnego dnia zwykły Kowalski będzie chciał podczepić taki sprzęt pod konsolke.
Czy samemu po podłączeniu będę miał możliwość kalibracji klawiszy ? Wiem, że to nie ma sensu, ale pomyślałem, że przydało by mi się do strzelanek typu COD itp. Dzięki z góry
PS2 SLIM SCPH-70004+MODBO760 ,SONY DualShock2, Memory Card SONY 8 MB, 29 oryginalnych gier
PS3 80 GB, SonyDS3, MOVE, KAMERKA SONY, 12 oryginalnych gier, PSN
PS VITA

Awatar użytkownika
DreamON
-#
Posty: 490
Rejestracja: ndz 13 mar, 2011 16:58
Kontakt:

Post autor: DreamON »

Z myszką, klawiaturą współpracuje niewiele gier, tutaj masz listę:

Age of Empires II, Armored Core 2, Armored Core 3, ATV Quad Power Racing 2, Deus Ex, Dirge of Cerberus: Final Fantasy VII, EverQuest Online Adventures: Frontiers, Final Fantasy XI, Half-Life, Myst III: Exile, Red Faction 2, Resident Evil 4, Sky Odyssey, Soldier of Fortune: Gold Edition, Star Trek Elite Force, Tokyo Xtreme Racer 3, Unreal Tournament.

wWątpię byś mógł sobie przypisać do klawiatury przyciski z Dualshocka w grach spoza tej listy.

Awatar użytkownika
nowex
-#
Posty: 59
Rejestracja: śr 20 lip, 2011 12:59

Post autor: nowex »

dzięki wielkie, myślę, że a nawet jestem pewny, że podłączanie tego sprzętu pod konsole nie ma sensu. Bynajmniej z tego powodu bo to konsola :D Jeżeli będę chciał to równie dobrze mogę zagrać na emulatorze na komputerze ; ) Jeszcze raz dzięki za odp.
PS2 SLIM SCPH-70004+MODBO760 ,SONY DualShock2, Memory Card SONY 8 MB, 29 oryginalnych gier
PS3 80 GB, SonyDS3, MOVE, KAMERKA SONY, 12 oryginalnych gier, PSN
PS VITA

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

tak od siebie dodam, że ta przejściówka przydaje się gdy mamy linuxa na PS2 ;)

Poza tym jest bezużyteczna...
SCEE™

ODPOWIEDZ