sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk, Copart IAA Api, Auction History

Wymiana lasera PS2 Slim

rozmowy o sprzęcie i peryferiach do konsoli

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Wymiana lasera PS2 Slim

Post autor: LISTI »

Witam.
Tak jak w temacie, podjąłem się wymiany lasera w moim slimie. I chciałbym spytać o kilka rzeczy:
- Jak się do tego zabrać?
- Na co uważać podczas odkręcania/przykręcania lasera
- Jak odmontować laser?(naprawdę nie wiem jak to zrobić)
- Jak wyjąć kółko które trzyma płytę?(tu chyba każdy rozumie o co mi chodzi).
Chciałbym dosyć szybko uzyskać odpowiedzi na te i inne pytania, które zapewne nasuną mi się podczas montażu.
Wiem, że mogę liczyć tu na fachową pomoc.
Z góry dzięki za wszelkie podpowiedzi.
Pozdrawiam.
LISTI

xzer0

Post autor: xzer0 »

Nie kupuj na allegro! Tam są używane lasery. Kup w hurtowni i będziesz zadowolony.
Co do rozkręcania wpisz na yt tego pełno jest tam.

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

Kupiłem stamtąd. No cóż zobaczymy. Mogłbyś podać mi takowy link?

xzer0

Post autor: xzer0 »

Do czego link do lasera czy na yt? Jak chcesz film to piszesz na yt ps2 slim disassembly (rozkręcanie), a jak nowy laser to ps2 laser sklep elektryczny itp. Lasery z hurtowni są nowe i droższe te z allegro za 3 dychy są po regeneracji i trzymają pół roku. Musisz usunąć najpierw zworkę antystatyczną (cyna) i dopiero montować.

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

uj, troche roboty z tym jest. a ja z elektroniki nie wiele potrafiacy... może podjałby się ktoś naprawy tego?

edit. jeszcze sam sróbuje, bo mój starszy cos kuma. dam odpowiedz jak wyszlo

xzer0

Post autor: xzer0 »

To jest zworka. Jest to po prostu kropla cyny.
Obrazek

Masz w tym laserze jakieś plastikowe gwinty? W nowych gwintuje śruba podczas montażu (tak słyszałem).

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

postanowiłem wymienic jednak sama glowice. ta, ktora była niby nowa - nie działa. zadnej reakcji po zamontowaniu. zamowilem juz kolejne i zobaczymy jak to bedzie :)

ODPOWIEDZ