sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk, Copart IAA Api, Auction History

Problem z wypalonymi grami.

rozmowy o sprzęcie i peryferiach do konsoli

Moderator: Moderatorzy

neokid
-#
Posty: 40
Rejestracja: pt 26 sie, 2011 14:14

Problem z wypalonymi grami.

Post autor: neokid »

Siema!
No więc, dzisiaj przyszła zamówiona przeze mnie konsola. Dwie oryginalne gry działają bez problemu, ale... Kiedy zgrałem Dragon Ball Z, którą pobrałem z tej strony, pojawił się problem - gra nie działa. Wypaliłem ją alcoholem, prędkość 4, opcja playstation. Kiedy wkładam ją do napędu wyświetla się błąd 'Please insert...'. Co się dzieje? Źle wypalona płyta, czy jak? Dodam, że kupiłem używke, przerobioną, ale na oryginałach działa. Free Boot, czy jakoś tam, 1.8. Proszę o pomoc :)

Awatar użytkownika
Drakson
-#
Posty: 590
Rejestracja: ndz 31 sty, 2010 22:40

Post autor: Drakson »

Obraz gry przed wypaleniem należy spatchować za pomocą programu "ESR DISC PATCHER v0.24a" bez tego ani rusz ;)

neokid
-#
Posty: 40
Rejestracja: pt 26 sie, 2011 14:14

Post autor: neokid »

No to jedna płytka do wyrzucenia, aczkolwiek wielkie dzięki za pomoc - proszę o niezamykanie topica, sprawdze to i dopiero odpisze.

DZIAŁA, MOŻNA ZAMKNĄĆ TEMAT.

Zablokowany