sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk, Copart IAA Api, Auction History

Problem po wymianie lasera nie wczytuje Swap Magic

rozmowy o sprzęcie i peryferiach do konsoli

Moderator: Moderatorzy

skwarosz
-#
Posty: 2
Rejestracja: sob 27 sie, 2011 07:29

Problem po wymianie lasera nie wczytuje Swap Magic

Post autor: skwarosz »

Witam, mam pewien problem z konsolą PS2. Wymieniłem w niej laser (zworka antystatyczna zdjęta). Niby wszystko pięknie laser działa płyta się kręci ale problem polega na tym, że nie chce wczytać Swap Magica 3.6. Oryginalne gry wczytuje bez problemu ale swapa za cholerę nie chce. Nawet nie pokazuje, że jest zły system plików czy coś takiego tylko nie wykrywa płyty, a jak próbowałem odpalić od razu kopię płytki to było to samo. Wcześniej się przynajmniej pojawiało, że zły format plików,a tutaj nic.
Wersja konsoli to slim 70004 natomiast laser to PVR-802W (dodam, że poprzedni laser jaki był w konsoli to też PVR-802W)
Czy będzie trzeba zrobić epperooma ? Jeżeli tak to w jaki sposób odczytać program jeżeli swap nie chce zaskoczyć ?

ODPOWIEDZ