sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk, Copart IAA Api, Auction History

SCPH - 75004 zaslepki

rozmowy o sprzęcie i peryferiach do konsoli

Moderator: Moderatorzy

tylkofalubaz
-#
Posty: 2
Rejestracja: pn 29 sie, 2011 15:12

SCPH - 75004 zaslepki

Post autor: tylkofalubaz »

Witam kupilem ostatnio ps2 i znudzily mi sie moje gry i chcialem kupic sobie zaslepki ale niewiem wlasnie ktore sie oplaca kupic bo czytalem rozne fora gdzie pisali o zlym zakupie dlatego wole sie dowiedziec jaka zaslepke powinienem kupic do PS2 SCPH - 75004

xzer0

Post autor: xzer0 »

Zaślepkami to wiesz co nimi możesz zaślepić. :-) Nie pograsz na nich bo to w przypadku gier na ps2 niemożliwe. Swap trick działa tylko z grami z psx'a. Jak tak lubisz zaślepki :-) możesz:
1 Zrobić je (szkoda kasy na kawałek plastiku) i włożyć je żeby były.
2 Kupić Swap Magic i komfortowo grać dzięki jak sama nazwa wskazuje "magicznej" płycie i równie "magicznymi" zaślepkami grać do woli.
Jak chcesz przerobić konsole masz jeszcze inne opcje:
1 (DROGO) Oddać konsole do PORZĄDNEGO serwisu konsolowego i zakupić chipa z montażem.
2 (TANIO) Zainstalować na memory card explolit zwany free mc boot. Więcej w poradnikach.

tylkofalubaz
-#
Posty: 2
Rejestracja: pn 29 sie, 2011 15:12

Post autor: tylkofalubaz »

znalazlem na allegro karte pamieci wraz z mc boot'em i zamierzam kupic ale jeszcze zapytam czy to napewno mi pomoze w odtwarzaniu pirackich gier?
http://allegro.pl/karta-pamieci-64mb-fr ... 64997.html
lub
http://allegro.pl/przerobka-ps2-karta-6 ... 97097.html


wole ten 1 link

xzer0

Post autor: xzer0 »

Ja tam sobie sam to wgrałem. Ty też powinieneś to zrobić, a nie dawać zarabiać złodziejom. Procedura jest tak prosta jak instalacja tych wszystkich tibi na pc. Jak napisałem wcześniej WIĘCEJ W PORADNIKACH. Tam znajdziesz wszystkie odpowiedzi na twoje pytania. Wystarczy żeby któryś z twoich znajomych miał PS2 z chipem lub FMCB.

ODPOWIEDZ