Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk

PS2 Slim i "nowy" laser z Allegro

rozmowy o sprzęcie i peryferiach do konsoli

Moderator: Moderatorzy

posword
-#
Posty: 7
Rejestracja: ndz 09 paź, 2011 09:45

PS2 Slim i "nowy" laser z Allegro

Post autor: posword »

Witam wszystkich forumowiczów. Ostatnio pisałem post na temat lasera do psx z allegro i mi odradzili gdyż mogę trafić na chłam który był używany i jest "odnowiony"... A tak sie składa że mam też PS2 Slim i też padł laser i tu pytanie do Was czy laserki z Allegro się nadają i pociągną mi 2 lata tak jak ten co był od nowości w konsoli ? Wspomnę też że konsolkę od nowości miałem przerobioną jakimś tam chipem a płytki nie inne jak Verbatim . Przeszukując te forum nie trafiłem na zbyt nowe tematy związane właśnie z tym i nie wiem jak to jest teraz a czytając konkurencyjne forum trafiłem na temat gdzie pisali że nowe laserki nie mają tam jakiejś dziurki gwintowanej a stare (używane) mają i nie wiem do końca o co chodzi. Pozdrawiam i proszę o szybką odpowiedź

xzer0
-#
Posty: 117
Rejestracja: sob 01 cze, 2013 20:41

Post autor: xzer0 »

Lasery do psx nie są takie złe. To są nowe zamienniki po prostu. Sam mam takiego w ps one od stycznia 2012 i działa świetnie. Dostałem na niego rok gwarancji. Jedynie co zrobiłem to wymieniłem kółko bo te z psxów są do D. Co do laserów do ps2. Na chwilę obecną nie kupisz na allegro dobrego lasera. Wszystkie są regenerowane i pochodzą z pół roku. Lepiej za te 40zł kupić drugie ps2 i mieć spokój.

posword
-#
Posty: 7
Rejestracja: ndz 09 paź, 2011 09:45

Post autor: posword »

Przepraszam że piszę w tym temacie ale mozesz mi polecic jaki laser do psx mam kupic ? SCPH - 7502

xzer0
-#
Posty: 117
Rejestracja: sob 01 cze, 2013 20:41

Post autor: xzer0 »

Będzie pasować na długą i średnią taśmę czyli te czarne >>> http://www.it7.pl/inne-c-62.html

Ja u nich kupiłem do ps one (ten biały) i jestem zadowolony.

ODPOWIEDZ