sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk, Copart IAA Api, Auction History

Potrzebny EEPROM do SCPH 70003

rozmowy o sprzęcie i peryferiach do konsoli

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Amanssy
-#
Posty: 12
Rejestracja: pn 13 cze, 2011 15:06
Lokalizacja: Poland
Kontakt:

Potrzebny EEPROM do SCPH 70003

Post autor: Amanssy »

Tak jak w temacie-czy byłby ktoś tak uczynny i podrzucił mi swój eeprom? Mój już jest tak poknocony,że nawet przywracanie go nie daje żadnego rezultatu.Model lasera PVR802W
PSP 1004=5.50 GEN D3
PS 2 Slim x2=70003 PAL Free MCboot,Modbo
PSX 5502

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Przecież to nic nie da. EEPROM w PS2 przechowuje dane nt. kalibracji lasera. Przeprogramuj go w Lens Changerze. Jak nic nie da to prawdopodobnie uwaliłeś laser i tyle.
SCEE™

Awatar użytkownika
Amanssy
-#
Posty: 12
Rejestracja: pn 13 cze, 2011 15:06
Lokalizacja: Poland
Kontakt:

Post autor: Amanssy »

Tak,uwaliłem dwa lasery nic z nimi nie robiąc... Przełożyłem drugi laser z innej konsoli,która miała 2 lata i dzieje się znowu to samo-kręci płytą za szybko i nie czyta nic.Po prostu proszę o kopie Eepromu,bo mój jest tak kombinowany,że nie robi mu to różnicy jaką wybiorę opcje w Lens Changerze.
PSP 1004=5.50 GEN D3
PS 2 Slim x2=70003 PAL Free MCboot,Modbo
PSX 5502

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Ale zrozum człowieku, że to nic ci nie da... EEPROM nie może być "kombinowany". Po prostu ma w sobie ustawienia kalibracji lasera i tyle. Jak używasz lens changera to ten eeprom się od nowa programuje, więc jakim cudem byłby "kombinowany". Źle myślisz. Też miałem taki sam przypadek i wyszło na to, że uwaliłem laser i tyle. Ewentualnie może być też wina jakiegoś bezpiecznika albo czegoś, ale EEPROM zostaw już w spokoju.
SCEE™

Awatar użytkownika
Amanssy
-#
Posty: 12
Rejestracja: pn 13 cze, 2011 15:06
Lokalizacja: Poland
Kontakt:

Post autor: Amanssy »

Ok,przepraszam ale ciut mnie poniosło.Patrz rozumiem,że jeden laser(odesłałem inny już na gwarancje z tego samego powodu),ale bez żadnego programowania przełożyłem SPRAWNY laser z drugiej PS2-ki i ciągle jest to samo.Wątpię,abym uwalił laser,tylko go przekładając.
PSP 1004=5.50 GEN D3
PS 2 Slim x2=70003 PAL Free MCboot,Modbo
PSX 5502

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Przełożyłeś taki sam laser (model) ? Jeśli nie, to mogłeś go uwalić. Poza tym równie dobrze konsola może być uszkodzona, tym bardziej, że poprzedni kupiony laser też nie działał prawidłowo. Nie wiem jak w slimach, ale w FATach (chyba tylko 5xxxx) był specjalny układ "LA" który sterował laserem. Być może i tutaj jest coś takiego i z tym właśnie masz problem.
SCEE™

Awatar użytkownika
Amanssy
-#
Posty: 12
Rejestracja: pn 13 cze, 2011 15:06
Lokalizacja: Poland
Kontakt:

Post autor: Amanssy »

Tak przełożyłem to samo.Konsola przed wymianą lasera działa fajnie.przełożyłem z drugiej konsolki cały osprzęt,silniczki zmieniałem itp i mam podstawy by twierdzić,że to taśma jest lasera-po jej zmianie nie mogę dojść z nią do ładu i składu-co o tym myślicie?
PSP 1004=5.50 GEN D3
PS 2 Slim x2=70003 PAL Free MCboot,Modbo
PSX 5502

ODPOWIEDZ