sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk, Copart IAA Api, Auction History

problem z WWE SD vs RAW 2011

dyskusje na temat gier i pomocy w tym zakresie

Moderator: Moderatorzy

bakcyl175
-#
Posty: 32
Rejestracja: śr 24 lis, 2010 18:07

problem z WWE SD vs RAW 2011

Post autor: bakcyl175 »

mam trzy pytania dotyczące tej gry:

1. Przeszedłem tryb Road to Wrestlemania Reyem Mysterio , odblokowałem RVDma ale po ponownym włączeniu gry nie mam go na liście zawodników podczas ustawiania zwykłej walki . Jak zapisać grę żeby RVD był normalnie dostępny ?

2. Przechodzę teraz tryb Road to Wrestlemania Chrisem Jerycho , doszedłem do walki Triple H vs. Jack Sweagger , przy ringu stoją Rey i HBK , co trzeba tutaj zrobić ? Komu mam pomóc wygrać ?

3. Steruję Johnem Morrisonem , mam pełen pasek finishera , przeciwnik ułożony już jest pod Startship Pain , chcę go zrobić , ale nie mogę . Co trzeba zrobić żeby zaliczyć finishera Johnem ?

Neverum
-#
Posty: 1
Rejestracja: pn 27 gru, 2010 12:16

Post autor: Neverum »

1. Musisz w opcjach zaznaczyć automatyczny tryb zapisu danych , po każdym odblokowanym zawodniku, ringu, kostiumie zapisze ci grę automatycznie.

2.Z tego co pamiętam to musisz okraść pas który leży przy stołach komentatorskich.

3. Tu niestety nie pomogę nigdy nie grałem Morrisonem.

swacz1
-#
Posty: 17
Rejestracja: pt 25 cze, 2010 08:06
Lokalizacja: się biorą dzieci
Kontakt:

Post autor: swacz1 »

Żeby zrobić Morisonem Finishera trzeba wrzucić przeciwnika do narożnika i trójkąt :)

DarkOstry
-#
Posty: 1
Rejestracja: sob 16 paź, 2010 13:02

Post autor: DarkOstry »

1. Musisz w opcjach zaznaczyć automatyczny tryb zapisu danych , po każdym odblokowanym zawodniku, ringu, kostiumie zapisze ci grę automatycznie.

2.Musisz okraść pas który leży przy stołach komentatorskich.

3.Żeby zrobić Morisonem Finishera trzeba wrzucić przeciwnika do narożnika i chyba trójkąt ale nie jestem pewien.

ODPOWIEDZ