sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk, Copart IAA Api, Auction History

Prince of Persia The Sands of Time - jakie opinie?

dyskusje na temat gier i pomocy w tym zakresie

Moderator: Moderatorzy

bingo009
-#
Posty: 68
Rejestracja: sob 06 sie, 2011 18:58

Prince of Persia The Sands of Time - jakie opinie?

Post autor: bingo009 »

Witam was serdecznie, zachciało mi się przejść trylogię PoP'a i zamówiłem sobie na Allegro The Sands of Time(inne potem). Cóż, wprawdzie gra w recenzjach zyskuje same plusy, ale jestem ciekaw co wy sądzicie o wersji na konsole Sony? Jak się ona ma z wersją na PC? Słyszałem, ze jedyny minus gry na PS2, to trochę gorsza grafika, a co wy sądzicie?
PlayStation 2 SCPH 90004(Swap Magic 3.8)

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Grafika, grafika, bla bla bla :P Wszyscy tylko o tej grafie ^^ Nią się nie przejmuj, bo jest na przyzwoitym poziomie. Nie grałem w TSoT, ale grałem w The Two Thrones na PS2. Gra się wyśmienicie (bez porównania dla klawiatury). Zatem nie masz się czym przejmować, bo każdy PoP na PS2 jest równie dobry, bo to w sumie te same gry różniące się głównie fabułą lokacjami itp. Ale generalnie są do siebie bardzo podobne.
SCEE™

Awatar użytkownika
Birkin_Pl
-#
Posty: 381
Rejestracja: sob 28 sty, 2012 22:08
Lokalizacja: Olsztyn City
Kontakt:

Post autor: Birkin_Pl »

Jak kolega wyżej ^ grafia to nie wszystko musi być sama gra spoko a prince of persja piaski czasu akurat są spoko polecam
_________________________________
Fan Sony oraz ich konsol, gracz retro. Siedzi tutaj od 2012...

ODPOWIEDZ