Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk, Copart IAA Api, Auction History

PSP w wersji Sweet

wszelkie tematy dotyczące PSP i pomoc w tym zakresie

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Pierce
-#
Posty: 655
Rejestracja: wt 11 lis, 2008 09:04
Lokalizacja: białystok

PSP w wersji Sweet

Post autor: Pierce »

Kilka dni temu zaprezentowałem ciekawy zestaw przenośnej konsoli sony. Załączony MGS same psp miało barwy gry, dodano wiele drobiazgów etc. jednak niewiele osób odwiedziło wątek. W końcu znalazłem coś dla Was.

PSP-3000 Sweet Limited Package kosztuje ¥ 21,000 (US$232), czyli o dobre ~20% mniej niż wcześniej prezentowana wersja. Nie mówcie, że nie zdecydowalibyście się na tą konsolkę :).

[center]Obrazek

Obrazek

Obrazek[/center]
Obrazek

Awatar użytkownika
Gicha7
-#
Posty: 349
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 12:11
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Post autor: Gicha7 »

Ja chyba jednak bym się nie zdecydował na wersje Sweet ^^ Choć to dobry pomysł, bo wiem już co kupić dla dziewczyny na urodziny :D
Chociaż w sumie nie wiem czy to taki idealny plan..ostatnia dziewczyna jaką widziałem z PSP w ręku używała tego jako lusterko w szkole...no comment ^^

ODPOWIEDZ