sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk, Copart IAA Api, Auction History

Ile zajmuje gra?

tutaj możecie szukać wszelkiego rodzaju pomocy której nie znajdziecie w innych działach

Moderator: Moderatorzy

qasaq
-#
Posty: 3
Rejestracja: ndz 12 wrz, 2010 14:08

Ile zajmuje gra?

Post autor: qasaq »

Witam może to głupie pytanie ale ile zajmuje god of war I iII i mgs 3 se?
Gdzieś widziałem że god of war zajmuję 7,8gb. Na jakich płytach i jak to nagrywać?

Awatar użytkownika
MongołParadajs
-#
Posty: 2
Rejestracja: czw 09 wrz, 2010 18:58

Post autor: MongołParadajs »

Double Layer. Możesz też ściągnąć release DVD-5, sam mam taką wersje GoWII. Poszukaj se.

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

God of War wypakowane 3,91 GB
God of War II wypakowane od 3Gb aż właśnie po 7,8GB.
Metal Gear Solid 3 Snake Eater - nie wiem.

Ale. Są przecież płyty DVD Double Layer- o pojemności 8,5GB.
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
michael69
-#
Posty: 1811
Rejestracja: czw 15 maja, 2008 08:47
Kontakt:

Post autor: michael69 »

jak chcesz wypalać full wersję to tylko na verbatim DVD-R DL (8.5GB) i spatchuj obraz w Toxic Dual Layer Patcher.
Ciągle zapominamy, że człowiek nieustannie musi korzystać z pomocy innych ludzi.
Dlatego poniżamy się, wyśmiewając potrzebujących pomocy.

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Najlepiej poszukaj wersji podzielonej na 2 płyty DVD. Miałem GoW2 i zajmował właśnie ponasd 7gb, kupiłem płyte maxell DVD+R DL (~8zł -.- ) i nie działa. Verbatim R DL będzie kosztował z 12zł, to jeszcze nic. Znajdź go ;)
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
michael69
-#
Posty: 1811
Rejestracja: czw 15 maja, 2008 08:47
Kontakt:

Post autor: michael69 »

tak Zohan, PS2 ma problemy z R+ dlatego polecam bardzo dobrej jakości verby i do tego w minusie jednak przy używaniu swap magika to i tak mija się z celem bo istnieje wielkie prawdopodobieństwo niedziałania.
werbatimy minusy DL faktycznie ciężko znaleźć, ale kosztują już ok 8-9zł - na alegro widziałem chyba z 15 ofert.
Ciągle zapominamy, że człowiek nieustannie musi korzystać z pomocy innych ludzi.
Dlatego poniżamy się, wyśmiewając potrzebujących pomocy.

Patryk1995Pro
-#
Posty: 20
Rejestracja: śr 08 wrz, 2010 21:42
Kontakt:

Post autor: Patryk1995Pro »

najlepiej kup te gry za 33 god of war 2 ,oszczędzaj

ODPOWIEDZ