sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk, Copart IAA Api, Auction History

Problem z nagraniem dwóch gier

tutaj możecie szukać wszelkiego rodzaju pomocy której nie znajdziecie w innych działach

Moderator: Moderatorzy

Seba-S91
-#
Posty: 20
Rejestracja: wt 14 wrz, 2010 11:50

Problem z nagraniem dwóch gier

Post autor: Seba-S91 »

Koledzy powiedzcie mi jak to jest?
Ściągnąłem grę Soul Reaver(w postaci mds,mdf) jak i Tenchu 2 (w postaci ccd,img i sub) na PSX'a ze Świata PSX, sprawdzałem oba obrazy eccregenem i wszystko jest w porządku. Oba są w wersji Pal nagrywałem je i Alcocholem 120% i programami macierzystymi i Ultra ISO, nie działają mi na PSX'ie :-(. Przekonwertowywałem je na obraz cue,bin i nic :-( . Gdy wkładam wypaloną płytkę do PSX'a wyświetla się tylko logo Sony i nic :-( . Nie wiem czego to jest wina. Proszę o pomoc :-( .
Mój PSX:
Wersja slim Pal
Model SCPH-102
Nie wiem czego to wina :-(, gier, lasera że się może psuc?
Dla jasności ściągałem również Crash Bandicoot 3,Dino Crisis 2, Final Fantasy VII i parę innych gier i te działają a mam problemy z tymi :-(. Nagrywałem na różnych płytach, na Verbatimach również i nic, zaś na emulatorze wszystko jest ok. Co to może byc?
Bardzo proszę o pomoc? :-(.

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Myśle, że brzydko mówiąc ch**owe obrazy.
Skoro tyle gier działa to laser raczej nie jest winny
skoro nagrywałeś na różnych płytach, to też nie jest tego wina
te obrazy coś muszą być niedobre

możesz ściągnąć gre z innych linków i spróbować jeszcze raz nagrać albo poczekać na wypowiedź innych
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
michael69
-#
Posty: 1811
Rejestracja: czw 15 maja, 2008 08:47
Kontakt:

Post autor: michael69 »

jaka była waga tych gier spakowana, czyli przed wypakowaniem ?
kiedy ostatnio wypalałeś gry "które chodzą"?
kiedy czyściłeś laser w nagrywarce?
Ciągle zapominamy, że człowiek nieustannie musi korzystać z pomocy innych ludzi.
Dlatego poniżamy się, wyśmiewając potrzebujących pomocy.

Seba-S91
-#
Posty: 20
Rejestracja: wt 14 wrz, 2010 11:50

Post autor: Seba-S91 »

Soul Reaver wersja pl miał 350MB a Tenchu 2 399MB, wszystko przed rozpakowaniem.
Gry które działają i te które nie działają wypalałem równocześnie.
A laser w nagrywarce jest ok, jestem tego pewien ponieważ coraz to coś nagrywam i jest jak najbardziej w porządku.

Awatar użytkownika
michael69
-#
Posty: 1811
Rejestracja: czw 15 maja, 2008 08:47
Kontakt:

Post autor: michael69 »

dziwne, bo obrazy są na pewno ok przynajmniej...
spróbuj tak:

ściągnij ANYDVD zainstaluj i załącz.(niech lisek "pali" się na czerwono w trayu)

odpal alkochol i zamontuj obraz
teraz kopiuj alkocholem z wirtualnej płyty na nośnik CD lub kopiuj CDCLONEM

Ultra ISO nie polecam gdyż "nie daje rady" z zabezpieczeniami.
Ciągle zapominamy, że człowiek nieustannie musi korzystać z pomocy innych ludzi.
Dlatego poniżamy się, wyśmiewając potrzebujących pomocy.

Seba-S91
-#
Posty: 20
Rejestracja: wt 14 wrz, 2010 11:50

Post autor: Seba-S91 »

michael69 zastosowałem się do twoich rad i nic :-( .
Chyba to jednak wina obrazów gier a nie innych czynników.
W wolnym czasie postaram się ściągnąc owe gry z innych źródeł, może w końcu będę mógł sobie w nie po grac.
Dzięki wielkie za pomoc i zaangażowanie.
Pozdrawiam

ODPOWIEDZ