sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk, Copart IAA Api, Auction History

RTL Ski Jumping [PSX] jak lądować?

tutaj możecie szukać wszelkiego rodzaju pomocy której nie znajdziecie w innych działach

Moderator: Moderatorzy

huma20
-#
Posty: 13
Rejestracja: pn 15 mar, 2010 00:01

RTL Ski Jumping [PSX] jak lądować?

Post autor: huma20 »

Panowie jak lądować telemarkiem w grze RTL Ski Jumping na PSX? Co ląduję na X bo tym też się wybijam i startuję (innym się nie da) to zawsze ląduje na dwie nogi i ppunkty idą niestety w dół??

Awatar użytkownika
Drakson
-#
Posty: 590
Rejestracja: ndz 31 sty, 2010 22:40

Post autor: Drakson »

Dawno w to się zagrywało, nie jestem pewien, ale prócz X jeszcze chyba wciskało się ↑ czyli X+↑ o ile się nie mylę.

huma20
-#
Posty: 13
Rejestracja: pn 15 mar, 2010 00:01

Post autor: huma20 »

No tak daję strzałkę w górę by powrócić do pozycji sprzed "wychalania się" bo inaczej zaliczę upadek, ale telemarka nie osiągnę.

Awatar użytkownika
Drakson
-#
Posty: 590
Rejestracja: ndz 31 sty, 2010 22:40

Post autor: Drakson »

Tak tylko, że gdy dajesz strzałkę to najlepiej w ostatnim możliwym momencie lądowania i wciskasz góra i X jednocześnie i trzymasz. Daj mi chwilkę, pobiorę grę i sprawdzę jak dokładnie się to robi ;)

huma20
-#
Posty: 13
Rejestracja: pn 15 mar, 2010 00:01

Post autor: huma20 »

Drakson pisze:Tak tylko, że gdy dajesz strzałkę to najlepiej w ostatnim możliwym momencie lądowania i wciskasz góra i X jednocześnie i trzymasz. Daj mi chwilkę, pobiorę grę i sprawdzę jak dokładnie się to robi ;)
fajnie to jest pomocna dłoń :)

Awatar użytkownika
Drakson
-#
Posty: 590
Rejestracja: ndz 31 sty, 2010 22:40

Post autor: Drakson »

Więc jest tak, by wylądować telemarkiem, należy w momencie lądowania trzymać góra(to wiadome inaczej się nie wyląduje :P ) i chwile przed lądowaniem(czyt. kontaktem z podłożem) wcisnąć X, musisz ładnie się zgrać i wczuć bo jeśli za wcześnie bądź za późno wciśniesz X wylądujesz bez telemarku. Sprawdzałem na poziome easy jak i na normal, z tym że na normal telemark wychodził przy kombinacji wyżej wymienionej jak i poprzez jednoczesne trzymanie góra i X w takcie lądowania. Najważniejsze jeszcze jest to by przy lądowaniu nasz zawodnik był prosto ułożono, czyli nie może być za bardzo przekrzywiony w prawą bądź lewą stronę ;) Jeśli grasz w trybie kariery musisz liczyć się z tym, że telemark musisz sobie wyćwiczyć by później przy każdym lądowaniu ładnie go zaliczać.

ODPOWIEDZ