sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk, Copart IAA Api, Auction History

Problem z gra Crash Team Racing

tutaj możecie szukać wszelkiego rodzaju pomocy której nie znajdziecie w innych działach

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Dyzma1910
-#
Posty: 31
Rejestracja: pn 01 lut, 2010 16:35
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Problem z gra Crash Team Racing

Post autor: Dyzma1910 »

Mianowicie gra się włącza do momentu gdy crash i reszta wyskakują z pudelka i pojawia się niebieskie tło z gwiazdami i dalej nie idzie. Czy to blad emulatora czy błąd gry??

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

raczej błąd gry skoro to na emulatorze
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
Gicha7
-#
Posty: 349
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 12:11
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Post autor: Gicha7 »

Tak to raczej problem gry. Jeszcze pytanie.. odpalasz z jakiegoś obrazu, czy bezpośrednio z płyty wsadzonej do stacji dysków ?
Pamietam, że sam miałem problem z emulatorem i ustawieniem go pod CTRa, zawsze działy się jakieś dziwne rzeczy, to jabłek nie było widać, to zawieszał się zaraz po ukazaniu loga itd.
Dopiero jakiś czas temu ustawiłem tak emulator, ze działa wszystko tak jak należy i to na obrazie, z którym wcześniej miałem spore problemy.

Awatar użytkownika
OldShatterhand
-#
Posty: 231
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 11:17
Lokalizacja: Poznań

Post autor: OldShatterhand »

może spróbuj to zgrać na psx-a (jeśli masz) i looknij czy dziala.
A inne gry ci normalnie dzialaja na emulatorze?
Ocalić od zapomnienia PSX

Awatar użytkownika
Dyzma1910
-#
Posty: 31
Rejestracja: pn 01 lut, 2010 16:35
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Dyzma1910 »

Gre odpalam z obrazu bin. Niestety psx nie mam ale szukam bo chce kopić ma ktoś może na sprzedasz tanio??Inne gry mi chadza bez problemowo miałem tylko problemy z wypakowaniem.Gicha7 jeżeli możesz to podaj mi te ustawienia co miałeś na CTR bo nie miałem żadnej konsoli a ponoć gra wciaga.

Awatar użytkownika
OldShatterhand
-#
Posty: 231
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 11:17
Lokalizacja: Poznań

Post autor: OldShatterhand »

albo spróbuj ściągnąć z innego źródła plik? Może źle ci się ściągnął?
Ocalić od zapomnienia PSX

Awatar użytkownika
Abarai
-#
Posty: 50
Rejestracja: pn 05 kwie, 2010 16:32
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Abarai »

No możliwe ale nie jestem pewien pod dacie jakieś linki do CTR.


PS to ja Dyzma1910
Nie zapomnij pochodzenia Miasto Radom halo ziemia

Awatar użytkownika
michael69
-#
Posty: 1811
Rejestracja: czw 15 maja, 2008 08:47
Kontakt:

Post autor: michael69 »

najpierw sprawdź ten obraz który masz za pomocą CDmage :arrow: http://www.swiatpsx.pl/viewtopic.php?t=490 jak już naprawisz ewentualne błędy i nie odpali ci z pliku .bin, to spróbuj go zamontować w wirtualnej stacji w alkocholu i odpal z runCdroom
Ciągle zapominamy, że człowiek nieustannie musi korzystać z pomocy innych ludzi.
Dlatego poniżamy się, wyśmiewając potrzebujących pomocy.

szymek2526
-#
Posty: 1
Rejestracja: sob 24 kwie, 2010 15:24

Post autor: szymek2526 »

ej pomorze mi ktos z gra Crash bash sciongnelem ja i nie wiem jak mam odpalic

ODPOWIEDZ