sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk, Copart IAA Api, Auction History

Takie pliki jak nagrać Alcoholem, bo mnie... :(

tutaj możecie szukać wszelkiego rodzaju pomocy której nie znajdziecie w innych działach

Moderator: Moderatorzy

huma20
-#
Posty: 13
Rejestracja: pn 15 mar, 2010 00:01

Takie pliki jak nagrać Alcoholem, bo mnie... :(

Post autor: huma20 »

Ściągnęłęm już stąd 2 gry i w obu w archiwach mam pliki : ccd, sub i img. W obu przypadkach noramlnie nagrywam prędkością x4 Alcoholem -> profil PlayStation i biorę do nagrania plik ccd (bo rzekomo on zbiera info o pliku img) i obie plyty nie rozpoznaje konsola jako plyt PS One. Już nie weim. Nie miałem problemów jak miałem stad pliki bin i cue.

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Może przekonwertuj te obrazy na bin/cue i potem nagraj

http://www.swiatpsx.pl/viewtopic.php?t=83
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
Abarai
-#
Posty: 50
Rejestracja: pn 05 kwie, 2010 16:32
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Abarai »

Prze konwertuj pliki programem Cuemaker i wypal na płytkę z prędkością 4x powinno działać
Nie zapomnij pochodzenia Miasto Radom halo ziemia

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Cuemakerem nie konwertuje się tylko dodaje plik *cue do *bin (jeżeli go nie ma). Nie znasz się to nie pisz
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Krychu
-#
Posty: 36
Rejestracja: pn 15 mar, 2010 00:45

Post autor: Krychu »

niektore obrazy gier maja az 4 pliki: img, sub, ccd i dodatkowo jeszcze cue, dziwi mnie to, bo cue spotykalem jedynie przy bin

Awatar użytkownika
kapcior7
-#
Posty: 388
Rejestracja: pn 09 lut, 2009 07:02
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Post autor: kapcior7 »

bo to są obrazy robione clone cd a w alkoholu i tAK ZAWSZE cue dawaj lub któryś tam tak żeby było w nim zawarta wiadomość żeby nagrało img a tak to ja jak kiedyś nie umiałem nagrywać ,nie wiedziałem o co chodzi to w alkoholu 12% jak sie wyświetla żeby dać obraz do nagrania to zaznaczałem na dole wszystkie pliki i wybierałem największy (w sensie ten najwiekszy plik co z tymi plikami był) noi dawałem profil playstation i prędkość x8 i nagrywałem ;D

moncio
-#
Posty: 5
Rejestracja: sob 20 mar, 2010 15:14

Post autor: moncio »

Alcochol odpali również ccd , nagrywałem ostatnio grę w tym formacie z predkoscią x16 ,RAWDAO na profilu Playstation , nadal nagrywam tak gry na moją konsolkę i wszystko działa sprawnie.

Awatar użytkownika
Blood1
-#
Posty: 16
Rejestracja: czw 15 kwie, 2010 08:34

Post autor: Blood1 »

Ja ściągam gry gdzie jest plik cue,bo inne mi niedziałają na Psx
Pozdro dla moderatorów i uploaderów

ODPOWIEDZ