sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk, Copart IAA Api, Auction History

Video z Epsxe[FRAPS]

tutaj możecie szukać wszelkiego rodzaju pomocy której nie znajdziecie w innych działach

Moderator: Moderatorzy

BreQu
-#
Posty: 3
Rejestracja: pt 03 lut, 2012 20:08

Video z Epsxe[FRAPS]

Post autor: BreQu »

Witam! Mam mały problem, a mianowicie obraz wideo otrzymany za pomocą frapsa jest dziwnie zniekształcony za pomocą poziomych kresek. Próbowałem regulować ustawienia video począwszy od shaderów i rozdzielczości, a skończywszy na Framerate i Textures. Poniżej zamieszczam krótką próbkę obrazu, na której można dostrzec owe zniekształcenie obrazu.(nie zwracajcie uwagi na drobne przycinki w dwóch miejscach, były one spowodowane uruchomieniem paru aplikacji wysoce obciążających procesor) Obraz, też jest dziwnie przyciemniony nie wiem tylko dlaczego : <, może ktoś ma jakiś pomysł i dobrą konfigurację pod frapsa ?:P

http://www.youtube.com/watch?v=1kvqzLvj ... e=youtu.be

Czy jest na to jakaś rada? W jaki sposób mogę pozbyć się tych de facto irytujących kresek :D ?? Z góry dzięki za odpowiedź :)

Awatar użytkownika
Drakson
-#
Posty: 590
Rejestracja: ndz 31 sty, 2010 22:40

Post autor: Drakson »

W ePSXe przechodzisz do ustawień Video, tam prawdopodobnie masz ustawioną opcję, "Scanlines", wyłączasz ową opcję i będzie po kłopocie :)

BreQu
-#
Posty: 3
Rejestracja: pt 03 lut, 2012 20:08

Post autor: BreQu »

Oki, dzieki a jak z jasnością da rade gdzies w opcjach ?

Awatar użytkownika
Drakson
-#
Posty: 590
Rejestracja: ndz 31 sty, 2010 22:40

Post autor: Drakson »

Co do jasności to, myślę, że tutaj problem może leżeć po stronie frapsa, jeśli owy problem nie występuje podczas normalnego grania. Tutaj niestety nie pomogę gdyż nigdy nie bawiłem się frapsem :(

Awatar użytkownika
markomen1
-#
Posty: 267
Rejestracja: wt 14 wrz, 2010 17:09

Post autor: markomen1 »

Fraps przyciemnia obraz wiem bo kiedyś nagrywalem sobie filmiki z gier tak z nudów i każdy był ciemny jeżeli możesz rozjaśnij w ustawieniach gry :D
Obrazek

tomx1989
-#
Posty: 419
Rejestracja: pt 04 mar, 2011 22:51

Post autor: tomx1989 »

Używam frapsa 3.0 i plugin graficzny Pete's OpenGL Driver 1.77 i nie mam najmniejszych problemów z jasnością. Spróbuj może inny plugin.
Sega Mega Drive VA4
SNES
PSX SCPH-1002
PSX SCPH-7502
PS2 SCPH-70004
PS2 SCPH-50004, NA 80GB HDD
PSP 3003
PS TV
Gamecube
Wii 1TB
Xbox v1.0 300GB
Xbox 360 S 250GB
PS4 CUH-1216 500GB

ODPOWIEDZ