sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk, Copart IAA Api, Auction History

Jak włączyć Free McBoot'a ?

tutaj możecie szukać wszelkiego rodzaju pomocy której nie znajdziecie w innych działach

Moderator: Moderatorzy

BloweerPL
-#
Posty: 1
Rejestracja: wt 26 lut, 2013 18:34

Jak włączyć Free McBoot'a ?

Post autor: BloweerPL »

Witam.
Zamówiłem ostatnio sobie na allegro kartę 64mb z wgranym Free Mc Boot'em (dokładnie tą allegro.pl/przerobka-ps2-karta-64-mb-z-najnowszym-mcboot-pl-i3048666490.html) i jak ją podłączę do PS2 to nie pokazuje się menu Free Mc Boot'a tylko napis SonyComputer Entariament. Czyli konsola włącza się tak jak zawsze. A kiedy włączę browser i wybiorę kartę to wyskakują mi pliki takie jak : Free Mc Boot, SMS, HdLoader, BOOT Folder, SYS-CONF Folder, Your System Configuration, OPL Folder, i dużo plików Corrupted Data. Mam konsole SCPH 90004 datacode 0D.
Ostatnio zmieniony czw 01 sty, 1970 01:00 przez BloweerPL, łącznie zmieniany 1 raz.

Arkl1t3
-#
Posty: 387
Rejestracja: wt 22 cze, 2010 14:31
Lokalizacja: król. rząd. złodziei

Post autor: Arkl1t3 »

Niestety na tym modelu Free Mc Boot nie działa. Jedynie na tym modelu z datacode A i B działa na D już nie.
PS1: SCPH-5502+CHIP+Color Fix
PS2: SCPH-35003, SCPH-39004, SCPH-77003, SCPH-77004, FMCB

ODPOWIEDZ