sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk, Copart IAA Api, Auction History

Kupno PSX

pomoc i wszystko co dotyczy konsoli PSX, emulatorów, programów itp.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Baero
-#
Posty: 21
Rejestracja: wt 11 paź, 2011 15:15

Kupno PSX

Post autor: Baero »

Witam. Mam możliwość kupienie sprawnego i dobrym stanie wizualnym PSX z kablami i jednym padem cyfrowym za 40 zł. Opłaca się?

Fender97
-#
Posty: 13
Rejestracja: pn 12 gru, 2011 20:43
Lokalizacja: Ciechanów
Kontakt:

Post autor: Fender97 »

Jeśli znajdziesz do niej gry, to oczywiście że tak, a jeśli o w/w chodzi, to życzę szczęścia ;-) :mrgreen:
Nie ważne jak dobry jesteś, i tak znajdzie się ktoś lepszy.
Moje "usprzętowienie" : PS2 Slim SCPH-90004, nieprzerobiony, Memory Card 8MB Sony, Dualshock 2 Analog Controller.

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Przerobiony ten PSX?

Ja od znajomego kupiłem kiedyś PSX'a (Konsola, DualShock 2, 2 Karty pamięci) Za 40zł :)
SCEE™

Awatar użytkownika
Baero
-#
Posty: 21
Rejestracja: wt 11 paź, 2011 15:15

Post autor: Baero »

Nawet nie wiem, zapomniałem się zapytać sprzedającego

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Aaa to z allegro?

Co do takich PSX'ów, to jeśli cena jest "Kup Teraz", to polecam zajrzeć na komentarze sprzedającego.

Ja raz kupiłem PSone za 50zł na "Kup Teraz" i koleś zrobił mnie w konia. :zly:
SCEE™

xzer0

Post autor: xzer0 »

Pewnie, opłaca się. Najważniejszy jest jednak laser. Jak czyta wszystko co leci to bierz. Najlepiej jak by była przerobiona, bo inaczej trick na zapałkę.

Awatar użytkownika
Baero
-#
Posty: 21
Rejestracja: wt 11 paź, 2011 15:15

Post autor: Baero »

Co do lasera koleś pisał mi, że jest w bardzo dobrym stanie, płyty Audio CD odpala bez problemu. Oferta jest na tablicy.pl. Koleś pochodzi z miejscowości niedaleko oddalonej ode mnie ;)
Oferta: http://tablica.pl/oferta/ps1-konsola-okazja-IDyTpL.html

xzer0

Post autor: xzer0 »

Audio czyta nawet słaby laser (często z trudnościami). Jak działają stare, porysowane kopie to jest OK.

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Zapytaj go z ciekawości o model. Bo zdjęcie sugeruje że to SCPH-1002.
SCEE™

Awatar użytkownika
Damianero1993
-#
Posty: 92
Rejestracja: pn 25 lip, 2011 14:15
Lokalizacja: Długopole Gorne

Post autor: Damianero1993 »

Eee, nigdy nie masz pewności co do uczciwości sprzedającego,często piszą rzeczy które sie okazują bzdurą.Dowiedz się więcej o laserze bo jak powiedział xzer0 info. o AudioCD nic nie daje.Jak laser Bd ok to 40 zł jest uczciwą ceną.

szczurek
-#
Posty: 1
Rejestracja: pn 21 lis, 2011 11:44

Post autor: szczurek »

Wedlug mnie sie nie oplaca ja kupilem od kumpla za 10 zl ta wersje mniejsza od tej nowsza Z kablami karta pamieci i okolo 200 gier oczywiscie przerobiona jedyny minus to to ze nie bylo dwoch kulek tam gdzie sie cd wklada ale nawet bez tych kulek smiga i nie mialem padow

ODPOWIEDZ