sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk, Copart IAA Api, Auction History

Problem z odtworzeniem piratów lecz orginał muza c

pomoc i wszystko co dotyczy konsoli PSX, emulatorów, programów itp.

Moderator: Moderatorzy

PSXBOSS
-#
Posty: 2
Rejestracja: sob 08 lut, 2014 19:30

Problem z odtworzeniem piratów lecz orginał muza c

Post autor: PSXBOSS »

Witam, już tłumaczę o co chodzi, więc nagrywałem gry tak jak było podane w poradnikach, które dawaliście ludziom, którzy mieli problemy z nagrywaniem, tak też uczyniłem i zrobiłem wszystko tak jak trzeba, alcohol120% i te sprawy, oczywiście piraty nie chodzą, lecz coś Mnie skusiło, by włożyć oryginalną płytę z muzyką tam z jakiegoś czasopisma typu "Pani Domu itd"
no i tu Mnie oświeciło i muzyka gra, myślałem, że coś z laserem jest złego, ale myliłem się w takim razie, skoro czyta tą śmieszną muzykę z tej gazety. Od razu napiszę, że mam sentyment do ps1 bo nigdy nie zapomnę czasów 98-99 r. kiedyś odpalałem crash racing na tym samym play'u pirata i działał teraz piraty nie działają, Proszę napisać swoje przemyślenia związane z tym wszystkim.

tomx1989
-#
Posty: 419
Rejestracja: pt 04 mar, 2011 22:51

Post autor: tomx1989 »

To normalne że psx czyta lepiej muzykę audio cd niż gry, tak samo normalne że czyta lepiej płyty tłoczone niż wypalane. Jeżeli używasz dobrych płyt np. sony i jeżeli stawiasz konsole na prawym boku i mimo to nie chce czytać to: albo twój laser jest już na wykończeniu albo jest jakiś problem z przeróbką, może jakiś kabelek od chipa się oderwał.
Sega Mega Drive VA4
SNES
PSX SCPH-1002
PSX SCPH-7502
PS2 SCPH-70004
PS2 SCPH-50004, NA 80GB HDD
PSP 3003
PS TV
Gamecube
Wii 1TB
Xbox v1.0 300GB
Xbox 360 S 250GB
PS4 CUH-1216 500GB

PSXBOSS
-#
Posty: 2
Rejestracja: sob 08 lut, 2014 19:30

Post autor: PSXBOSS »

Ok, dobra, dzięki za odpowiedź, kabelki z chipa są ok, widocznie laser nie odpowiada

ODPOWIEDZ