Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk

Rosco McQueen

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Pierce
-#
Posty: 655
Rejestracja: wt 11 lis, 2008 09:04
Lokalizacja: białystok

Rosco McQueen

Post autor: Pierce »

[center]Obrazek[/center]

[center]Rosco McQueen - recenzja[/center]

Większość gier polega na eliminacji przeciwników, na mordowaniu, mordowaniu i jeszcze raz mordowaniu. Tym razem stajemy przed czymś zupełnie odwrotnym. Gra Rosco McQueen: Firefighter Extreme pozwoli nam wcielić się w postać strażaka ratującego bezbronnych ludzi.

Palący się wieżowiec – robota dla całej brygady strażaków, a tymczasem jedynie my jesteśmy wezwani na tą misję. Nasze wyposażenie to szlauch oraz siekierka przeciwpożarowa, czasem jeśli dobrze poszperamy to do naszych rąk trafi butle z CO2 – czego chcieć więcej. Woda rzecz jasna posłuży nam za standardowy materiał gaśniczy, siekierka umożliwi roztrzaskanie drzwi oraz szafek z których wypadną cenne przedmioty – żarcie uzupełniające życie oraz butle z wodą.

Nasi przeciwnicy to złośliwe roboty czerpiące przyjemność z podpalania. W zależności od stopnia poziomu siekierki zadajemy im mniej lub więcej uderzeń. Rywale nie są raczej zaawansowani.

Gra jest po prostu średnia – niby daje możliwość bycia strażakiem, lecz tak naprawdę niczym nie zachwyca. Grafika jest przeciętna, nie można jej nic zarzucić, jednak nie wymaga pochwały. Twórcy zapewne zamierzali trafić w gusta najmłodszych graczy – bezkrwawa walka, mechaniczni wrogowie, ratowanie ofiar oraz sama postać strażaka. Chyba każdy kiedyś marzył o zostaniu firefighterem, więc jeśli jeszcze z tego nie wyrośliście, zapraszam do konsoli.
Ostatnio zmieniony śr 03 lut, 2010 16:06 przez Pierce, łącznie zmieniany 4 razy.

Awatar użytkownika
Gicha7
-#
Posty: 349
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 12:11
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Post autor: Gicha7 »

Pamiętam trailera tej gry umieszczonego na jednym z dem które miałem...w tle leciała muzyka z Mission Impossible ;d

Awatar użytkownika
Pierce
-#
Posty: 655
Rejestracja: wt 11 lis, 2008 09:04
Lokalizacja: białystok

Post autor: Pierce »

Ja natomiast pamiętam czasy kiedy dysponowałem jedynie demkiem gry. Prawde mówiąc niewiele straciłem gdyż cała fabuła nie odbiega w niczym od przedstawionych we fragmencie demonstracyjnym elementów. Rosco po prostu niczym nie zaskakuje, z jednej strony przyjemnie pograć, z drugiej rozgrywka nieco nurzy.
Obrazek

Awatar użytkownika
Gicha7
-#
Posty: 349
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 12:11
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Post autor: Gicha7 »

Ta recenzja jest jak widac chyba z twojego blogu. Tak swoją drogą ciesze się że go widze bo wydawało mi się że stary playstation już umarł bezpowrotnie, a jednak są jeszcze ludzie którzy cieszą się nim dalej. Ja tam do dziś nieraz sobie usiąde i pogram w te gry z `szaraczka`. Szkoda, że teraz już praktycznie nie ma z kim o tym pogadac ;/ A kiedyś tak fajnie było sobie ze znajomym `poszpanowac` wynikami w Crash Team Racing, Gran Turismo 2 czy Tekkenie 3. A ile to można było przesiedziec nad Oddworldem albo Tomb Raider 2....ale co tu sie bede rozpisywal...

Awatar użytkownika
Pierce
-#
Posty: 655
Rejestracja: wt 11 lis, 2008 09:04
Lokalizacja: białystok

Post autor: Pierce »

Tak recenzja pochodzi z mego bloga. Nowe wiadomości będę starać się umieszczać w każdą niedzielę, a z niewielkim opuźnieniem większość z nich dodam na swiatpsx.pl.

Kolejna sprawa, zdecydowanie popieram Cię, iż szarak nie zasługuje na zapomnienie. Granie bez recenzji, poradników, bez ludzi z którymi można o danej grze porozmawiać zniechęca. Być może jestem za stary, ale nowe gry wogóle mnie nie ruszają, co innego klasyka Sony...

Samodzielnie wykonałem screeny narobiłem ich około 100 z czego wybrałem 9 najlepszych. Widocznie mój komp ma zwyczaj przycinać, gdyż większość obrazków została zrobiona z minimalnym opuźnieniem tworząc całość zupełnie bezurzyteczną.

Dość nisko oceniłem grę, ale mimo to warto zmierzyć się w każdy tytuł mierzący notę od 5 w zwyż.
Obrazek

Awatar użytkownika
Gicha7
-#
Posty: 349
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 12:11
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Post autor: Gicha7 »

Ja gram i w dzisiejsze gry, które wychodzą na bierząco, niektóre są fajne, niektóre mniej, ale żadne dla mnie nie równają się z tymi starymi. Dzisiaj coraz częściej mam wrażenie że gry są robione dla pieniędzy, na zasadzie że `o dawno nic nie zrobilismy to damy jakąś historie, wrzucimy w ładną oprawe graficzną, wykupimy soundtrack od Iron Maiden i dajcie to na rynek`. Stare tytuły mają klimat i coś co ja bym określił jakimś rodzajem `duszy`, lub czyms czego nowe gry po prostu nie maja i nie potrafia zatrzymac gracza na dluzej. Nowości, w które gram pochłaniają mnie na nie więcej niż godzinke, czasem dwie dziennie, a kiedy usiąde, żeby np. ponownie sobie przejśc Spyro, dalej moge przesiadywac pol dnia i odkrywac wszystkie sekrety. Po za szaraczkiem jedynymi grami jakie mnie zatrzymuja na dluzej są niektore RPG, np. Gothic i Gothic 2: Noc Kruka, które przeszedłem kilka razy [na PC oczywiście].
W ostatnie wakacje skompletowałem ok. 70 gier na PSX, dużo w tym było takich, których wcześniej mogłem zagrac tylko w demo, albo których nie zdążyłem ukończyc. Dlatego teraz moja lista zawiera takie tytuły jak Gex czy MediEvil[i pozostale 68 gier ^^], w które gram na zmiane z nowszymi pozycjami na PC np. F.E.A.R. czy Battlefield Heroes.

Leonidas
-#
Posty: 3
Rejestracja: sob 23 maja, 2009 09:42

Post autor: Leonidas »

http://psx-free.cba.pl/viewpage.php?page_id=1

a ja znalazłem takie cuś na necie ;) nie wydaje się znajome?

Awatar użytkownika
Pierce
-#
Posty: 655
Rejestracja: wt 11 lis, 2008 09:04
Lokalizacja: białystok

Post autor: Pierce »

Leonidas pisze:http://psx-free.cba.pl/viewpage.php?page_id=1

a ja znalazłem takie cuś na necie ;) nie wydaje się znajome?
Bardzo znajome oraz koszmarnie oszpecone. Sprawę zgłosiłem administracji owej strony [jedynie poprzez post w temacie], nie wiem jak sprawa potoczy się dalej. Cba nikt nie czyta, strona zdaje się być martwa. Admini raczej niezainterweniują, chyba że minie termin nieaktywności użytkownika - wielce zdołowany niepowodzeniem kradzieży prac wielu osób musiał czuć się zawiedzony :-P .
Obrazek

Leonidas
-#
Posty: 3
Rejestracja: sob 23 maja, 2009 09:42

Post autor: Leonidas »

Cigaro pisze:[jedynie poprzez post w temacie]
mówisz?? tzn. że na stronie kosiarza? hm.... to widocznie już usunął tego posta ;D

ODPOWIEDZ