sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk, Copart IAA Api, Auction History

RPG poszukuje

jesli szukasz jakiejś gry bądź link na stronie nie działa to pisz tutaj, to samo tyczy się emulatorów i wszystkiego innego

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Abarai
-#
Posty: 50
Rejestracja: pn 05 kwie, 2010 16:32
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

RPG poszukuje

Post autor: Abarai »

Cześć zaczyna się okres jesienny :( mam internet radiowy wiec nie pogram sobie w mmo:(.
Potrzebuje jakiś tytułów gier RPG typu Final 7,8,9 czy Vagrant Story. podajcie jakieś gry na PSX. Zastanawiam się nad Valkyrie Profile ale nie wiem czy gra jest dobra, i nad Diablo.Chodzi mi o gry w których są questy główne jak i poboczne i są łatwe do zrozumienia bo z moim angielskim za bardzo nie dam rady :P

Pozdrawiam wszystkich dziękuje za pomoc
Nie zapomnij pochodzenia Miasto Radom halo ziemia

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

To tak jak piszesz Diablo. Ale gier RPG na PSXa jest dosyć dużo. Breath of Fire III z mojej wstawki jest po polsku, nie jest to może aż tak bardzo rozbudowany rolplej ale całkiem długi. Z bardziej złożonych to Chrono Cross albo Chrono Trigger. Bardzo dobrym erpegiem a zwłaszcza długi jest Alundra, tak pierwsza jak i druga częśc. Warto również spróbować Baldur's Gate'a (z działu VIP) oraz serię Final Fantasy. FF VII i FFVIII (VIP) są do pobrania na naszym forum po polsku.
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
Cloud Strife
-#
Posty: 156
Rejestracja: pt 26 mar, 2010 17:00
Lokalizacja: Radomsko
Kontakt:

Post autor: Cloud Strife »

A ja dodam jeszcze od siebie.
Legend of Dragoon
Jade Cocoon
Final Fantasy IX
Tez całkiem przyjemne gry.
Kontakt ze mną na https://www.facebook.com/Angeal5445
GG:24133337
angeal19915445@gmail.com

Pisac tylko w ważnych sprawach.

ODPOWIEDZ