Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk, Copart IAA Api, Auction History

Szukam 3rd person shootera

jesli szukasz jakiejś gry bądź link na stronie nie działa to pisz tutaj, to samo tyczy się emulatorów i wszystkiego innego

Moderator: Moderatorzy

Maltadelo
-#
Posty: 1
Rejestracja: ndz 10 lis, 2013 00:42

Szukam 3rd person shootera

Post autor: Maltadelo »

Dostałem tą grę darmowo przy zakupie PSX. Jesteśmy czymś w rodzaju tajnego agenta i dostajemy się na pociąg opanowany przez terrorystów, po zabiciu paru z nich na dachu wchodzimy do środka i czyścimy kolejne wagony, nie jest to typowa strzelanka, pamiętam, że trzeba było znajdować różne karty do przejścia w niektórych miejscach albo przejść przez system wentylacyjny. Nie wiem czy cała gra to ten pociąg czy może to tylko pierwszy etap, bo nigdy dalej nie doszedłem.

@edit Główny bohater miał wygląd w stylu komandosa.

Awatar użytkownika
Drakson
-#
Posty: 590
Rejestracja: ndz 31 sty, 2010 22:40

Post autor: Drakson »

Minęło trochę czasu od kiedy napisałeś posta, ale być może nadal nie znasz tytułu gry, której poszukujesz.
Tytuł: "Covert Ops: Nuclear Dawn" (wersja NTSC-Ameryka) lub "Chase the Express" (wersja PAL-Europa), mam nadzieje, że pomogłem :)

ODPOWIEDZ