sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk, Copart IAA Api, Auction History

Szukam gry "Pigs" coś jak Worms 3D na PSX.

jesli szukasz jakiejś gry bądź link na stronie nie działa to pisz tutaj, to samo tyczy się emulatorów i wszystkiego innego

Moderator: Moderatorzy

huma20
-#
Posty: 13
Rejestracja: pn 15 mar, 2010 00:01

Szukam gry "Pigs" coś jak Worms 3D na PSX.

Post autor: huma20 »

Szukam gry "Pigs" coś jak Worms 3D na PSX.

W grze walczyło się w kampanii z komputerowym graczem lub z kolegą na dwa pady. Zasady były jak Wormsach, tyle że obraz przestrzenny 3D. Świnie miały bronie, czasem i śmieszne, walczyło w przeróżnych plenerach od wysp po góry.

Typ gry: strategia

Stornage
-#
Posty: 7
Rejestracja: sob 13 mar, 2010 20:10

Post autor: Stornage »


Krychu
-#
Posty: 36
Rejestracja: pn 15 mar, 2010 00:45

Post autor: Krychu »

dokladnie tak, hogs of war, lata temu dobrze nam sie w to gralo z kumplami, jednak zagralem w to ponownie w zeszlym roku i w ogole mi sie nie podobalo w porownaniu do wormsow

Awatar użytkownika
OldShatterhand
-#
Posty: 231
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 11:17
Lokalizacja: Poznań

Post autor: OldShatterhand »

A dla mnie hogs of war to najlepsza gra jaką w życiu grałem na psx. Umiem angielski, więc doskonale rozumiem o czym tam mówią i mnie to do dziś śmieszy.
Ocalić od zapomnienia PSX

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

OldShatterhand, a co to ma do tematu?
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
michael69
-#
Posty: 1811
Rejestracja: czw 15 maja, 2008 08:47
Kontakt:

Post autor: michael69 »

dobra, niema na psx gry takiej jak Pigs, a link do hogs of war podano.
więc temat zamykam.
Ciągle zapominamy, że człowiek nieustannie musi korzystać z pomocy innych ludzi.
Dlatego poniżamy się, wyśmiewając potrzebujących pomocy.

Zablokowany