sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk, Copart IAA Api, Auction History

Czy ktoś Mógł By

jesli szukasz jakiejś gry bądź link na stronie nie działa to pisz tutaj, to samo tyczy się emulatorów i wszystkiego innego

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Dyzma1910
-#
Posty: 31
Rejestracja: pn 01 lut, 2010 16:35
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Czy ktoś Mógł By

Post autor: Dyzma1910 »

Czy ktoś mógł by mi tego :arrow: http://www.swiatpsx.pl/viewtopic.php?t=75 finala 7 przetłumaczonego na pl wgrać na megauplad albo na hotfile? Ponieważ mam problem z pobieraniem z rapida wyskakuje mi o to błąd

Chcesz pobrać plik:
http://rapidshare.com/files/96572619/fi ... .part2.rar | 100431 KB

Twój adres IP 85.112.194.165 już pobierania plików. Poczekaj, aż zakończeniu pobierania.

członkowie Premium mogą pobierać dowolną liczbę plików jednocześnie. Stała się członkiem Premium teraz. Do pobrania dostępne będą wkrótce.

Tylko ze nie pobieram żadnych plików w tym czasie co chce pobrać tego.
Jeżeli możecie to wzucie mi to na inny serwer hostujacy albo powiecie jak mam rozwiązać ten problem

Awatar użytkownika
Gicha7
-#
Posty: 349
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 12:11
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Post autor: Gicha7 »

Taka wiadomość znaczy, że przed chwilą coś pobierałeś, a został jakiś rejestr z informacją o pobieranym pliku, po prostu zresetuj komputer, a będzie wszystko ok.

Awatar użytkownika
Dyzma1910
-#
Posty: 31
Rejestracja: pn 01 lut, 2010 16:35
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Dyzma1910 »

pobierać pobieram ale wczoraj popołudniu a dzisiaj jeszcze nic a zagrał bym w FF 7 bo jeszcze nie grałe

Edit:

Dałem resa i nic nie dało,rozłączałem neta i nic mam ten problem co wcześniej.Moze mi ktoś wgrać to na inny serwis hostujacy?

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Internet który posiadasz to zapewne radiówka.. po prostu kilka osób ma to samo ip co skutkuje takimi konsekwencjami np. na rapidzie.. przeżywałem to dawno temu..

Dużo tych linków :) Sam nie mogę teraz z rapida swobodnie ściągać... aale co innego gdyby ten temat był w Strefie VIP ;) Nie chce tu wyróżniać ale wtedy byłby to wyższy priorytet :)

Awatar użytkownika
Dyzma1910
-#
Posty: 31
Rejestracja: pn 01 lut, 2010 16:35
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Dyzma1910 »

O to trochę mi zejdzie zanim to ściągnę ale muszę ja mieć :D narazie mam 3 party 1 płyty,A jeżeli będę miał cala jedna płytę to mogę ja odpalić na emulatorze czy muszę mieć całość?

Awatar użytkownika
Drakson
-#
Posty: 590
Rejestracja: ndz 31 sty, 2010 22:40

Post autor: Drakson »

Spokojnie możesz odpalić jeśli będziesz miał całą pierwszą płytę, druga i trzecia będzie ci potrzebna jeśli ukończysz pierwszą płytę :) A zanim przejdziesz pierwszą płytę to już druga i może trzecią ściągniesz ;)

Awatar użytkownika
Dyzma1910
-#
Posty: 31
Rejestracja: pn 01 lut, 2010 16:35
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Dyzma1910 »

Raczej tak długo nie będę grał jeszcze jak po PL a ja lubię RPG wiec szybko pójdzie :D
tak ja w metina 2 grałem to wbiłem 64(chyba) przeciągu 1 miesiąca,A kumpel tak nabijał lv ze 76 miał ale nie wychodził z domu :),Ale nie polecam Metina za dużo noobkow.

Awatar użytkownika
Drakson
-#
Posty: 590
Rejestracja: ndz 31 sty, 2010 22:40

Post autor: Drakson »

Musisz liczyć się z tym, że Final Fantasy 7 pierwszą płytę przechodzi się gdzieś od 16 do 20 godzin więc myślę, że spokojnie ściągniesz resztę płyt. Całą grę przechodzi się gdzieś w 60 godzin fabularnie, zaś do tego dochodzą inne smaczki, jak pokonanie Weapon'ów, zdobycie ostatecznych broni, limitów dla każdej postaci czy nabicie lvl co wiąże się ze znacznie dłuższym czasem który trzeba poświęcić grze.

Awatar użytkownika
Dyzma1910
-#
Posty: 31
Rejestracja: pn 01 lut, 2010 16:35
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Dyzma1910 »

Drakson wiesz może jak wrzucać pliki na megaupload.com trzeba mieć tam konto premium? Albo może znasz jakiś inny serwer hostujacy pliki? bo chciałem wgrać parę gier

Awatar użytkownika
Drakson
-#
Posty: 590
Rejestracja: ndz 31 sty, 2010 22:40

Post autor: Drakson »

Na megaupload nie trzeba mieć konta premium, pliki możesz dodawać w wielkości do 500 MB, jeśli chcesz dodawać większe wtedy byś musiał wykupić premium. Polecić mogę jeszcze "przeklej" tam nie ma limitów. Tylko u ciebie jest jedno "ale". Masz słabego neta jak sam opisywałeś i tu może być problem w postaci bardzo długiego dodawania pliku, możesz sprawdzić np. na megaupload, dodaj jakiś plik co waży 50 lub 100 MB i sprawdź prędkość transferu oraz czas ile pozostało do końca dodania pliku i wtedy dowiesz się czy warto czekać i dodawać czy odpuścić sobie. Ewentualnie możesz wejść na speedtest.net i sprawdzić prędkość pobierania i uploadu.

Awatar użytkownika
Dyzma1910
-#
Posty: 31
Rejestracja: pn 01 lut, 2010 16:35
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Dyzma1910 »

na rapidzie nie mogę dawać uploadow na megaupload tez zostało mi sendspace

Awatar użytkownika
Drakson
-#
Posty: 590
Rejestracja: ndz 31 sty, 2010 22:40

Post autor: Drakson »

Sprawdź jeszcze "przeklej". A czemu na megaupload nie możesz dodać plików?

Awatar użytkownika
Dyzma1910
-#
Posty: 31
Rejestracja: pn 01 lut, 2010 16:35
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Dyzma1910 »

wogole nie włącza się transfer cały czas pisze 0,00 kb/s i to tak przez 15 min cały czas

Awatar użytkownika
Drakson
-#
Posty: 590
Rejestracja: ndz 31 sty, 2010 22:40

Post autor: Drakson »

Obawiam się, że chyba nigdzie nie dodasz plików, wejdź na speedtest.net i podaj wyniki download i upload. Sprawdź jeszcze przeklej czy na tej stronie możesz dodać plik.

Awatar użytkownika
Dyzma1910
-#
Posty: 31
Rejestracja: pn 01 lut, 2010 16:35
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Dyzma1910 »

Download's mam 0,13 mb/s a upload's 0,8 mb/s strasznie mało ale załatwić muszę sobie neostrade albo coś.

ODPOWIEDZ