sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk, Copart IAA Api, Auction History

nowe linki do Crash Team Racing

jesli szukasz jakiejś gry bądź link na stronie nie działa to pisz tutaj, to samo tyczy się emulatorów i wszystkiego innego

Moderator: Moderatorzy

patryk17
-#
Posty: 29
Rejestracja: pt 19 lut, 2010 23:32

nowe linki do Crash Team Racing

Post autor: patryk17 »

Ma może ktoś nowe linki do Crash Team Racing be te co są nie działają już. Najlepiej wersja PAL

Awatar użytkownika
michael69
-#
Posty: 1811
Rejestracja: czw 15 maja, 2008 08:47
Kontakt:

Post autor: michael69 »

jak to nie działają, wszystkie te które są tam zamieszczone w pełni są sprawne
Ciągle zapominamy, że człowiek nieustannie musi korzystać z pomocy innych ludzi.
Dlatego poniżamy się, wyśmiewając potrzebujących pomocy.

Seba-S91
-#
Posty: 20
Rejestracja: wt 14 wrz, 2010 11:50

Post autor: Seba-S91 »

Nie byłbym taki pewny czy działają te w wersji PAL, ponieważ już ściągałem je i z każdym jest coś nie tak :-( . Z jednym linkiem było już blisko ale znowu gdy się uruchamia grę to jest wyświetlany napis na środku ekranu, leci muzyczka i nic się więcej nie dzieje :-( . Proszę o umieszczenie jakiegoś pewniaka w wersji PAL. Byłbym bardzo wdzięczny. Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Seba-S91, to że zawiesza się niekoniecznie musi być winą obrazu. Odpalasz to na emulatorze czy konsoli?
SCEE™

Seba-S91
-#
Posty: 20
Rejestracja: wt 14 wrz, 2010 11:50

Post autor: Seba-S91 »

Sory że piszę dopiero teraz ale nie miałem możliwości wcześniej :-( . Ściągałem wszystkie jakie są na stronie, oczywiście wszystkie w wersji PAL, odpalałem je na emulatorze i nic, myśląc że może na playstation będzie dobrze (wersja slim) nagrywałem za pomocą alkohola na płytkach verbatim i nic:-(. Najbliżej celu byłem z linkiem Zohana gdzie gra się uruchamia lecz jest wyświetlany napis na środku ekranu, nie pamiętam już jaki i leci muzyczka początkowa, nic więcej się nie dzieje :-( . Mam wielką ochotę pograc w tę gierkę ponieważ kiedyś ją miałem i wiem że fajnie się w nią gra, ale niestety ciągle jest coś nie tak :-( . Proszę o pomoc lub umieszczenie na stronie jakiegoś pewniaka w wersji PAL oczywiście. Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
DreamON
-#
Posty: 490
Rejestracja: ndz 13 mar, 2011 16:58
Kontakt:

Post autor: DreamON »

Poszły nowe linki z setu Redumpa, gra będzie działać na 100%. W innym wypadku masz zjechany laser.

Seba-S91
-#
Posty: 20
Rejestracja: wt 14 wrz, 2010 11:50

Post autor: Seba-S91 »

Wielkie dzięki kolego za te linki :mrgreen: . Jak tylko znajdę trochę wolnego czasu to zajmę się tą gierką, mam nadzieję że w końcu uda mi się trochę w nią pograc :-) .

ODPOWIEDZ