Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk, Copart IAA Api, Auction History

[Kupie] Sony Playstation 1/Psx .

darmowe ogłoszenia kupna

Moderator: Moderatorzy

FunChicken
-#
Posty: 1
Rejestracja: czw 29 lis, 2012 08:50

[Kupie] Sony Playstation 1/Psx .

Post autor: FunChicken »

Witam
Chciałbym zakupić konsolę Sony Playstation Psx/one , może być zakurzona ale 100 % sprawna kolejnym czynnikiem mojego zadowolenia były by dwa pady także w 100% działające.a do tego jeżeli konsola była by przerobiona to bylo by wszystko co potrzebuję . O okablowanie się nie martwię ponieważ pozostało z mojej starej konsoli oraz chciałbym ja zakupić do 60 zł , jak sprawdzalem na portalach tablica.pl oraz allegro.pl , to ceny tak się wachaly . Droższe były z grami lub innymi dodatkami

Proszę o informacje na gg : 9401997 , jestem całe życie online bo w telefonie (ew telefon się rozladuje )

ODPOWIEDZ