Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

[PS3]Jak przerobić konsolę

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

[PS3]Jak przerobić konsolę

Post autor: Zohan »

Witam. Mam Dla Was Poradnik na piracenie gier z ps3. Opiszę to wręcz dla samych laików.

A Więc tak ... Co będzie nam potrzebne:
-Konsola z "patchem" 1.51 czyli tym amerykańskim. Są downgrady tylko musicie poszukać w google.
- Śrubokręt
- Oryginalna gra Reinstance: The Fall Of Man
- Piracka Gra

1. Sposób
Odznaczamy w opcjach ałtouruchamianie płyty. Rozkręcamy Konsolę (Nie opiszę tu co i jak) Teraz Ważne nie dotykamy żadnych metalowych styków w konsoli podłączonych do płyty głównej bo skończy się to tragedią. Rozkręcamy stację dysków. Ma pozostać ona nie odłączona. Wyciągamy "Zworkę" przyciskającą płytę aby nie wyleciała. I na miejsce oryginała wkładamy pirata, zakładamy zworkę i uruchamiamy grę.

Jeżeli Powyższy sposób nie zadziała mam tu jeszcze dwa inne
2. Uruchamiamy Grę reinstance wchodzimy w kampanię, po wczytaniu wszystkiego, tak aby nasza postać mogła biegać. Naciskamy Start, wyciągamy reinstance, wkładamy pirata, odnajdujemy w podręcznym menu, wyjście (eng. quit bądź exit) i uruchamia nam się pirat

3.Sposób
Potrzebny nam będzie pendrive bądź kartę pamieci ściągamy exploita ze strony ps3-hacks.com i nagrywamy go na pamięć przenośną. Wkładamy kartę lub pendrive do konsoli i uruchamiamy grę. Po przejściu napisu Playstation 3 konsola się "zawiesza" wtedy wkładamy pirata i wyciągamy kartę pamięci bądź pendrive czekamy 10 - 20 sek. I Pirat Nam Się Odpala
Ostatnio zmieniony sob 22 lut, 2014 02:39 przez Zohan, łącznie zmieniany 2 razy.
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
michael69
-#
Posty: 1811
Rejestracja: czw 15 maja, 2008 08:47
Kontakt:

Post autor: michael69 »

Też to widziałem na wiaderku, kurcze czyżby to był pierwszy poważny krok, bo nie mogę się doczekać.
Pożyjemy zobaczymy.
A co Wy o tym sądzicie?
Może też znaleźliście coś ciekawego, piszcie o wszelkich doniesieniach, bo wreszcie musi nastąpić ten dzień. ;-)
Pozdrawiam.
Ciągle zapominamy, że człowiek nieustannie musi korzystać z pomocy innych ludzi.
Dlatego poniżamy się, wyśmiewając potrzebujących pomocy.

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Mówisz tak jakby to było przełomowe odkrycie XXI wieku xD

Dla mnie to ten trzeci sposób najlepszy, bo nie ma rozkręcania (jak w pierwszym) i nie potrzeba kupować drogiej gry. W trzecim wystarczy pendrive, który można nawet pożyczyć.
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
michael69
-#
Posty: 1811
Rejestracja: czw 15 maja, 2008 08:47
Kontakt:

Post autor: michael69 »

Mówię że takie są początki, podobnie było z ps2, zaczynało się od zworki i blokowania RAMu
a przełom XXI wieku to będzie jak kupię "przerobioną" PS3 i dostanę półroczną gwarancję na nią, tak jak to miałem z PS2. Na razie to tylko próby, a co do twojej wypowiedzi

Kod: Zaznacz cały

nie potrzeba kupować drogiej gry
, przeczytaj uważnie , bo ja tam widzę:

Kod: Zaznacz cały

 i uruchamiamy grę. Po przejściu napisu Playstation 3 konsola się "zawiesza" wtedy wkładamy pirata
Tak więc siłą rzeczy musimy mieć oryginał i pirata, a programem z pendra blokujemy chwilowo ram. Konsola "się gubi" czyli zawiesza i można ją "oszukać" podkładając pirata, gdyż soft zabezpieczenia ma z oryginału (w zablokowanej chwilowo pamięci) i dalej już "idzie"gra z kopi. Tak więc jak na razie to żadna rewelacja, ale na pewno jakiś początek. ;-)
Pozdrawiam.
Ciągle zapominamy, że człowiek nieustannie musi korzystać z pomocy innych ludzi.
Dlatego poniżamy się, wyśmiewając potrzebujących pomocy.

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Ale ja mówiłem o trzecim sposobie...

Dobra co inni sądzą o tym? (LukasTe wykaż sie :D)
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Nie mogę się za dużo wypowiedzieć bo nie moge tego sprawdzić ale czytałem też wypowiedzi innych, że 3 sposób działa. Osobiście uważam, że nie jest to zbyt kłopotliwe i warto chwilę poczekać przed odpalaniem gry ale na pewno wiele osób czeka nie na takie rozwiązanie bo z czasem stało by się to denerwujące.. jednak teraz mi by to w zupełności wystarczyło ;)

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

No widzisz? To nie takie trudne :P

Też tak czytałem, że pisali, że lepiej poczekać 5 minut przed graniem niż kupywać gry za 200zł (tak se walłem :)) i dwa warianty: 30 minut na sklep albo 3 dni na oczekiwanie paczki (allegro). Lepiej posiedzieć ze 2 godziny i ściągać za darmo (chyba że masz premium na rapidzie, czyli płacisz 17 zł żeby ściągać) :D
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
michael69
-#
Posty: 1811
Rejestracja: czw 15 maja, 2008 08:47
Kontakt:

Post autor: michael69 »

Hudżu Hudżu pisze:Ale ja mówiłem o trzecim sposobie...
No kurcze ja też:
3.Sposób
Potrzebny nam będzie pendrive bądź kartę pamieci ściągamy exploita ze strony ps3-hacks.com i nagrywamy go na pamięć przenośną. Wkładamy kartę lub pendrive do konsoli i uruchamiamy grę. Po przejściu napisu Playstation 3 konsola się "zawiesza" wtedy wkładamy pirata i wyciągamy kartę pamięci bądź pendrive czekamy 10 - 20 sek. I Pirat Nam Się Odpala
:-)
Ale właśnie niech inni forumowicze się wypowiadają, może ktoś "fizycznie" to przetestował i podzieli się doświadczeniem.
Ciągle zapominamy, że człowiek nieustannie musi korzystać z pomocy innych ludzi.
Dlatego poniżamy się, wyśmiewając potrzebujących pomocy.

Awatar użytkownika
loleQ2008
-#
Posty: 80
Rejestracja: pt 30 paź, 2009 06:59
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Post autor: loleQ2008 »

To jest jeden wielki KIT!

Próbowaliśmy z znajomym (co na giełdzie sprzedaje konsole w Katowicach) kilka razy i nic z tego nie działa!

Tylko można se konsole popsuć!
Ktoś se to wymyślił i tak to idzie po sieci... ŻAL mi tego kogoś kto to wymyślił xD
PSX--->PSOne--->--->PS2Slim--->PSX--->PSP 5.00 M33-4--->PSP 5.00 M33-6--->PSP 5.50 GEN-D3--->Xbox1 80GB--->Xbox360 120GB--->PS2 Slim SCPH-77004--->Xbox360 20GB--->PS2 slim SCPH-77004

Awatar użytkownika
Hudy
-#
Posty: 247
Rejestracja: ndz 15 mar, 2009 01:02
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontakt:

Post autor: Hudy »

Mam konsole i mogę sprawdzić...

Dam jeszcze znać jak to wszystko poszło ;)

Awatar użytkownika
loleQ2008
-#
Posty: 80
Rejestracja: pt 30 paź, 2009 06:59
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Post autor: loleQ2008 »

Od razu mówię że nie pójdzie Ci to ;)
PSX--->PSOne--->--->PS2Slim--->PSX--->PSP 5.00 M33-4--->PSP 5.00 M33-6--->PSP 5.50 GEN-D3--->Xbox1 80GB--->Xbox360 120GB--->PS2 Slim SCPH-77004--->Xbox360 20GB--->PS2 slim SCPH-77004

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

loleQ2008, próbowałeś wszystkich sposobów? Jaką masz konsole? michael69, a nie pomyślałeś że gdy włożysz pendrive i odpalisz zawartość to się zawiesi? Ale też możliwe, że ta gra jest potrzebna, to dla mnie żaden problem, bo ją mam jeszcze chyba BLES00001 (albo to jest inna gra) :D

sory za spóźnioną odpowiedź
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
Hudy
-#
Posty: 247
Rejestracja: ndz 15 mar, 2009 01:02
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontakt:

Post autor: Hudy »

A więc tak, próbowałem prawie wszystkich sposobów i lipa :(

Trzeba czekać na kogoś kto złamie system ;P

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

hu6y, poza sposobem z grą?

Aha i chyba zapomniałem dodać że trzeba się liczyć z utratą gwarancji ;)
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
Szyfer
-#
Posty: 26
Rejestracja: pt 10 lip, 2009 16:44

Post autor: Szyfer »

Prawdopodobnie ps3 zostanie przerobione dopiero wtedy gdy wyjdzie następna generacja konsol :-P
Czy wiesz że 90% idiotów czyta ten post z ręką na myszce? Nie ściągaj jej, już za późno...

ODPOWIEDZ