Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk, Copart IAA Api, Auction History

MGS2:Substance na Win7 i Viste

tematy różnego rodzaju dotyczące wszystkich konsol jednocześnie lub z osobna

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Gicha7
-#
Posty: 349
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 12:11
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

MGS2:Substance na Win7 i Viste

Post autor: Gicha7 »

Na wstępie zaznaczam, że nie wiedziałem, gdzie umieścić ten poradnik. Jeśli LukasTe, uznasz, że tutaj mogą być tylko teksty o konsolach, przenieś to do Offtopu albo gdzieś.

Jednak teraz do rzeczy. Chciałem ostatnio zagrać w Metal Gear Solid 2 na PC, ponieważ tylko taką wersją dysponuje. Jednak na 7 mi nie chciało chodzić, więc kombinowałem i znalazłem taki sposób..

1: Zainstalować Metal Gear Solid 2: Substance.
2: Ściągnąć Creative Alchemy Universal np z tego linku: http://www.megaupload.com/?d=MP4CBRLN
3: Instalujemy program, na końcu zaznaczamy, że nie chcemy restartować systemu, po prostu nie jest to potrzebne.
4: Teraz odpalamy program. W nowo otwartym oknie klikamy `Add`.
5: Pojawi się kolejne okno.
6: W Game Title wpisujemy Metal Gear Solid 2: Substance
7: Niżej zaznaczamy Use Game Path. Na pulpicie wchodzimy we Właściwości skrótu, i kopiujemy adres z linijki `Rozpoczynanie w:` (po angielsku będzie to Start in), jednak bez końcówki \bin !!
Wyglądać to może np tak: e:\gry\KONAMI\MetalGearSolid2 Substance\
Oczywiście cudzysłowia nie kopiujemy.
8: Teraz zaznaczamy Install into Sub folder i w nowo odblokowane pole wpisujemy "bin" (oczywiście znowu bez cudzysłowia).
9: Klikamy OK, wybieramy (raz klikając) po lewej stronie nowo dodaną gre i przenosimy ją strzałeczkami na prawo.
10: Teraz można zamknąć program i cieszyć się grą :)
W razie problemów prosze pisać na PW lub na GG

Awatar użytkownika
squaier1
-#
Posty: 327
Rejestracja: pt 03 lip, 2009 13:49
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: squaier1 »

Jedno pytanie : Czy ten program odpali w ten sposób inne gry na Win Vista i 7 które nie chcą chodzić ?
Dla użytkowników tego forum udostępniam transfer na moje uploady na chomikuj.pl - Piszcie na priva

------------------------------------------------------

Awatar użytkownika
Gicha7
-#
Posty: 349
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 12:11
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Post autor: Gicha7 »

To trzeba sprawdzić, bo na ten sposób wpadłem dopiero pare dni temu przy kombinowaniu w sprawie MGSa. Jeśli masz jakąś gre, która Ci nie chodzi na Viście albo 7, możesz sprawdzić, ale nic nie obiecuje. Jak sprawdzisz to odpisz czy działa, bo sam jestem ciekaw.

ODPOWIEDZ