sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk, Copart IAA Api, Auction History

Mam PSX"a !

wszystko o wszystkim, odpoczynek

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Blaevy
-#
Posty: 439
Rejestracja: pt 13 mar, 2009 14:42
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Mam PSX"a !

Post autor: Blaevy »

Po tylu latach....kupiłem PSX'a z dwoma padami za jedyne 40 zł. Może PSX nie jest w najlepszym stanie, ale nie jest on wcale brzydki, mi zdecydowanie za tą cene starczy

Screeny:

Konsolka

[center]Obrazek[/center]

[center]Obrazek[/center]

Pady

1

[center]Obrazek[/center]

[center]Obrazek[/center]

2

[center]Obrazek[/center]

[center]Obrazek[/center]

Memorka

[center]Obrazek[/center]

[center]Obrazek[/center]

[center]Komplet[/center]

[center]Obrazek
[/center]
[center]Dziękuje za uwage !!![/center]
Obrazek

Awatar użytkownika
Pierce
-#
Posty: 655
Rejestracja: wt 11 lis, 2008 09:04
Lokalizacja: białystok

Post autor: Pierce »

Myślę, że to dobry a nawet bardzo dobry zakup. Niekiedy konsole nadal chodza po 100zł +. W komplecie masz 2 pady i memorkę, czyli ciekawy zestaw. Jeśli zgromadzisz poszukiwane gry, to kolekcja będzie jeszcze bardziej pokaźna.
Obrazek

Awatar użytkownika
Gicha7
-#
Posty: 349
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 12:11
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Post autor: Gicha7 »

Konsola wydaje się w porządku. Patrząc na to ile lat lat mają takie PSXy to muszę pogratulować znalezienia takiego w dobrym stanie, taniego i ze wszystkim w komplecie.
Jednak powiem szczerze, że zaintrygowała mnie jedna rzecz. Na padzie nr1. guziki są tak jakby nie od Sony. Chodzi mi o wzory Krzyżyka, Kólka etc..tak troche mi się to rzuciło w oczy. Nie żeby to było źle, tylko tak sobie zauważyłem :D

Awatar użytkownika
Blaevy
-#
Posty: 439
Rejestracja: pt 13 mar, 2009 14:42
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Blaevy »

Słusznie zauważyłeś

Będę musiał sprawdzić czy ten pierwszy pad działa. Mi się wydaje że jest on raczej chińskiej produkcji, ale moge się mylić.

Dzięki za gratulację, a ja bym chętnie Gicha i Pierce zobaczył wasze fotki (PSX)
Obrazek

Awatar użytkownika
Gicha7
-#
Posty: 349
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 12:11
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Post autor: Gicha7 »

Heh, właśnie i mi się wydaję, że ten pad może być chińskiej roboty, co nie znaczy, że nie będzie działał.
A fotki zrobię, jak tylko wygrzebie konsolke z dolin cienia, gdzie nie zaglądałem już 100 lat. O mojej piwnicy oczywiście mowa. Z powodu awarii lasera musiałem tymczasowo ją gdzieś zakopać tak więc tymczasowo nie wiem gdzie się podziewa :P

Awatar użytkownika
Blaevy
-#
Posty: 439
Rejestracja: pt 13 mar, 2009 14:42
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Blaevy »

Oświadczam, iż po przetestowaniu jakiejś formuły załączonej w dodatku, konsola jest sprawna. Jedna przycinka jedynie była, ale wiadomo, że nie wszystko będzie świetnie chodziło. Logo playstation też w porządku się włącza. Mój tata zniechęcił się gdy zobaczył PSX'a na półce, ale po przetestowaniu odrazu zmienił nastrój.
Obrazek

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Gratuluje, ja po nieudolnej przeróbce psone kupiłem samą konsolę bez niczego za cene około 70zł z tego co pamiętam.

Awatar użytkownika
kapcior7
-#
Posty: 388
Rejestracja: pn 09 lut, 2009 07:02
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Post autor: kapcior7 »

dobrze wybrałeś za tanie kosty... ja tez kupiłem za 70 zł przerobioną ale coś miała z laserem(chyba słaby i zużyty był) no ale i tak gratuluje ;)

Awatar użytkownika
loleQ2008
-#
Posty: 80
Rejestracja: pt 30 paź, 2009 06:59
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Post autor: loleQ2008 »

hehje witam po długiej nie obecności ;P

A co do konsoli no to gratulacje zakupu ;D

Ja za to kupiłem PSX praktycznie za free hehe (jak założyłem konto tutaj to było to jakieś 2 dni wcześniej)

Dokładnie za jakieś 20zł bo kupel potrzebował kasy to się dogadaliśmy no i w komplecie miałem:
PSX (Przerobiony)
2 Joy pad
brak karty pamięci...(ale kupiłem na allegro za 10zł)
No i kompletne okablowanie ;]


A fotki mogę pokazać ale później... ;]
PSX--->PSOne--->--->PS2Slim--->PSX--->PSP 5.00 M33-4--->PSP 5.00 M33-6--->PSP 5.50 GEN-D3--->Xbox1 80GB--->Xbox360 120GB--->PS2 Slim SCPH-77004--->Xbox360 20GB--->PS2 slim SCPH-77004

Awatar użytkownika
Silen
-#
Posty: 10
Rejestracja: pn 08 lut, 2010 11:50
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Silen »

Gratuluje zakupu konsoli. :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Between
-#
Posty: 3
Rejestracja: sob 20 lut, 2010 12:42

Post autor: Between »

Gratuluje zakupu psx'a wygląda na bardzo dobrego. :]

SerV^^
-#
Posty: 5
Rejestracja: sob 25 lip, 2009 09:21
Kontakt:

Post autor: SerV^^ »

no według mnie cena bardzo dobra :P

ja mam 2 nie dzialajace psx :P tzn mam PSOne i PSX wszystkie nie dzialajace sa :d

po prostu laser amen i przerobka na plycie glownej :/

obecnie posiadam ps2 slim - kupiona jak wychodzily za ponad 700zl i oczywiscie konsolka byla z KillZone :lol: konsolka przerobiona mc bootem nic nie wymieniane w niej, dobrze sie sprawuje.. :-> mam 3 memorki 8mb oryginalna, 1mb - od ps1, 64mb nie oryginalna <- na tej mam mc boota. mam 2 pady - 1 oryginalny z sony ( OD PSOne [bialy] ) i jeden jakis chinski tani bez analogow tez od ps1.

huma20
-#
Posty: 13
Rejestracja: pn 15 mar, 2010 00:01

Post autor: huma20 »

Cześc. Ja na testy mam w reklamówce zestaw PSX Szaraka z dwoma padami, memorką lub dwiema (tak słyszałem nie zaglądąłem jeszcze dokładnie heh) i pełnym okbalowaniem, W zestawie kilkanaście gier, konsolka przerobiona i jak przejdzie moje testy to daję za nią uzgodnione 50zł!
Ale będę szcześliwy. 5-6lat temu odstałem jeszcze nówke PS ONe SLim za 300zł, ale młodziutki wtedy bracik uszkodził laser co przekracza często wartość konsolki. Jutro testy, obym miał okazję powrócić do dawnych lat w otchłani wirtualnego świata :D

Krychu
-#
Posty: 36
Rejestracja: pn 15 mar, 2010 00:45

Post autor: Krychu »

moim pierwszym PSX'em byl model SCPH-1002, po czasie psul sie, jak nie zasilacz to laser, w koncu padl na dobre, po bolesnej przerwie bez konsoli kupilismy PSone. aktualnie mam psx ktorego dostalem od kuzyna, ponownie model 1002 :-D ale działa, nadal dziala po tylu latach :mrgreen: chyba jednak dokupie drugiego, bo nie mam kart pamieci i kabla rgb, w zestawie wyjdzie taniej, bo dodatkowo konsola, pady i jakies gry 8-)

Awatar użytkownika
Blake
-#
Posty: 22
Rejestracja: śr 17 mar, 2010 16:53

Post autor: Blake »

Em no cóż cena dobra psx też niezły mam przynajmniej taką nadzieję. xd

ODPOWIEDZ